|
622346
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622300
|
fr14-08 2020
|
18:30
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
|
622344
|
fr14-08 2020
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
|
622298
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622345
|
lø15-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622299
|
lø15-08 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
|
622347
|
fr21-08 2020
|
18:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
622350
|
fr21-08 2020
|
18:30
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
622352
|
fr21-08 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
HHT
|
|
|
622348
|
lø22-08 2020
|
13:15
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
|
622349
|
lø22-08 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622351
|
lø22-08 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622358
|
ma24-08 2020
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
622354
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
622356
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622357
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622353
|
lø29-08 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622355
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622364
|
fr04-09 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622360
|
lø05-09 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622359
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
622362
|
lø05-09 2020
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622363
|
lø05-09 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622366
|
fr11-09 2020
|
18:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
6
|
|
622368
|
fr11-09 2020
|
18:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622370
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622369
|
lø12-09 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622365
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622367
|
lø12-09 2020
|
14:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622361
|
to17-09 2020
|
19:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
622376
|
fr18-09 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622372
|
lø19-09 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622373
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
622374
|
sø20-09 2020
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622380
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622381
|
lø26-09 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622377
|
lø26-09 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622379
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622378
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
622398
|
fr02-10 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622384
|
lø03-10 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622385
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622393
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622392
|
sø04-10 2020
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622382
|
to08-10 2020
|
19:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622402
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
622407
|
lø10-10 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UHT
|
|
|
622404
|
lø10-10 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622408
|
lø10-10 2020
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622406
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UHT
|
|
|
622405
|
sø11-10 2020
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
6
|
|
622451
|
fr16-10 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622409
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622439
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622449
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622450
|
sø18-10 2020
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622415
|
sø18-10 2020
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
7
|
|
622452
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
622458
|
lø24-10 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622456
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|
622457
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622459
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622460
|
lø24-10 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622470
|
fr16-04 2021
|
18:15
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622467
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622469
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Fuglebjerg Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622471
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622468
|
lø17-04 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622472
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622475
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622476
|
ti20-04 2021
|
20:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622473
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
|
622474
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622477
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622478
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
UHT
|
|
|
622480
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Fuglebjerg Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
622530
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622532
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622531
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622479
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
622481
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622536
|
ma26-04 2021
|
18:45
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
11
|
|
622539
|
fr30-04 2021
|
11:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622534
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622537
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622533
|
sø02-05 2021
|
10:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
|
622535
|
sø02-05 2021
|
12:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622371
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
|
622545
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622544
|
lø08-05 2021
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UHT
|
|
|
622540
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622542
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622549
|
ma10-05 2021
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622375
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622383
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
HHT
|
|
622543
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622547
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622550
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622551
|
lø15-05 2021
|
15:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622546
|
sø16-05 2021
|
10:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
|
622541
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622555
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622553
|
fr21-05 2021
|
19:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
UHT
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UHT
|
|
622556
|
lø22-05 2021
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622552
|
lø22-05 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622554
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622561
|
to27-05 2021
|
18:45
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622559
|
fr28-05 2021
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
622563
|
fr28-05 2021
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
622558
|
lø29-05 2021
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622560
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622562
|
lø29-05 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UHT
|
|
|
622548
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622557
|
to03-06 2021
|
20:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
622565
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622566
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622564
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
|
622569
|
ma07-06 2021
|
18:30
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
622568
|
to10-06 2021
|
20:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622757
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622570
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UHT
|
|
|
622758
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622760
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
622761
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Stege Stadion
|
UHT
|
|
|
622759
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622567
|
ti15-06 2021
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
622466
|
fr18-06 2021
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
UHT
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UHT
|
|
622463
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
622464
|
lø19-06 2021
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622465
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622462
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
622461
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Mern Stadion
|
HHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1