DBU SJællands dommer kampbørs

Her vil mange af de upåsatte kampe være tilgængelige - du har mulighed for at byde ind på disse kampe ved at kontakte administrationen på nedenstående oplysninger. 

 

 

Kampene bliver løbende påsat af DBU Sjællands dommeradministration, så vi garantere ikke at kampen er ledig når du ringer eller skriver på dommer@dbusjaelland.dk - men det vil under alle omstændigheder være en kæmpe hjælp for de sjællandske klubber. 

Der tages højde for indrangering og en distance på ca. 30 km hver vej som maks. 

Peter Theis Marcussen
Dommeransvarlig Peter Theis
Koordinator for Dommer-indrangeringsgruppen og Udvikler-indrangeringsgruppen 4634 0770
Dorthe Elkjær
Dommerassistent Dorthe Elkjær
Dommerpåsætning, Koordinator for dommerudvalget og Dommer HR/Uddannelsesgruppen 4634 0733
Andreas Larsen
Dommerassistent og Bevæg Dig For Livet konsulent Andreas Larsen
Dommerpåsætning, dommerkontakt, Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness 4634 0732
19-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
20-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
21-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
21-04-2021 671696 18:00 Bosna IF Orient GI Serie 6 - Forår Langbjergskolen
21-04-2021 714481 18:00 Havdrup GI Haslev FC U15 Drenge 1 (06) Forår Havdrup Idrætscenter
21-04-2021 692833 18:30 Hastrup FC Benløse IF Serie 6 - Forår Holmebækskolen
21-04-2021 191009 18:30 Værløse BK Høng GF U14 Drenge 1 (07) Forår Værløse Stadion
21-04-2021 131573 19:00 Fløng-Hedehusene FIF, Hillerød 8-Kvindesenior 1 - Forår Hedehusene Idrætspark
21-04-2021 381847 19:00 Køge BK Lynge-Broby IF Kvindesjællandsserien - Forår Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
21-04-2021 168110 19:00 Mern UIF Vordingborg IF VETERAN TURNERING SYD Mern Stadion
21-04-2021 191982 19:00 Slagslunde-Ganløse IF Rosenhøj BK 8-Mands +50 - 2021 Gryden
             
             
22-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
             
23-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
24-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
24-04-2021 696514 10:00 FC Jonstrup Jyllinge FC U19 Drenge 2 (02-03) Forår Jonstrupvangvej
24-04-2021 727260 10:00 Herlufsholm GF Sorø Freja U14 Drenge 3 (07) Forår Herlufsholm Stadion
24-04-2021 726957 10:00 Hvalsø IF Raklev GI U14 Drenge 2 (07) Forår Hvalsø ny Idrætsplads
24-04-2021 724055 10:00 Kr. Værløse IF Lynge-Uggeløse IF U14 Drenge 2 (07) Forår Sandet Stadion
24-04-2021 112404 10:00 Melby-Liseleje IF Hillerød-Nødebo U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Melby Stadion
24-04-2021 392735 10:00 Roskilde Pigefodbold Hørsholm-Usserød IK U15 Piger 2 (06) Forår Himmelev Idrætspark
24-04-2021 722369 10:00 Ålholm IF FC Holte U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Ålholmskolen
24-04-2021 960760 10:30 Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal U11 Piger 2 8-mands (10) Forår Virum Stadion
24-04-2021 397729 11:00 BK Avarta IF Hjorten 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Espelundens Idrætsanlæg
24-04-2021 520991 11:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Havdrup GI Træningskamp U15 Drenge 1 / Ikke opgivet Hedehusene Idrætspark
24-04-2021 724020 11:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF U14 Drenge 2 (07) Forår Helsinge Stadion
24-04-2021 143077 11:00 Slagslunde-Ganløse IF B. 1973, Herlev U16 Piger 8-mands (05) Forår Gryden kunstgræs
24-04-2021 116777 11:15 Brede IF BK Avarta U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Brede Idrætsplads
24-04-2021 381775 11:30 Hareskov IF FC Hornsherred U14 Drenge 4 (07) Forår Birkevang
24-04-2021 369015 11:30 Slangerup & Omegn IF B73-Boeslunde-Skælskør U16 Piger 2 (05) Forår Slangerup Stadion
24-04-2021 382014 12:00 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Kvindeserie 1 - Forår Gladsaxe skole
24-04-2021 676907 12:00 Lynge-Uggeløse IF FC Rudersdal U17 Drenge 3 (04) Forår Lyngehallen
24-04-2021 720424 12:00 Ramløse/Annisse VTF (Vejby/Tisvilde) U15 Drenge 4 (06) Forår Ramløsehallen
24-04-2021 387992 13:00 Greve Fodbold Køge BK U15 Piger 1 (06) Forår Greve Idræts Center
24-04-2021 706274 13:30 FIF/KBK Hillerød Snekkersten IF U16 Drenge 2 (05) Forår FIF-Stadion Kunstgræs
24-04-2021 381851 13:30 Herstedøster IC Farum BK Kvindesjællandsserien - Forår Herstedøster Stadion
24-04-2021 965975 13:30 KBK Hillerød Hørsholm-Usserød IK Kvindeserie 2 - Forår KBK Hillerød Øst-huset
24-04-2021 714577 13:30 LSF Espergærde IF U15 Drenge 2 (06) Forår Smørum Idrætscenter
24-04-2021 714578 13:30 Slangerup & Omegn IF Frem Hellebæk U15 Drenge 2 (06) Forår Slangerup Stadion
24-04-2021 362814 14:00 Hillerød Fodbold Brøndbyernes IF U16 Piger 1 (05) Forår Hillerød Stadion
24-04-2021 347866 14:00 Lundtofte Boldklub Frederiksværk Fodbold Klub U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Lundtofte Idrætsplads
24-04-2021 727133 14:00 Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF U14 Drenge 3 (07) Forår Virum Stadion
24-04-2021 727136 15:00 Ålholm IF FIF, Hillerød U14 Drenge 3 (07) Forår Ålholmskolen
24-04-2021 671031 16:00 IF Bytoften Brøndbyernes IF Serie 6 - Forår Gladsaxe skole
24-04-2021 671702 16:00 Orient GI Kontra BK Serie 6 - Forår Islev Skole
             
             
25-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
25-04-2021 214887 10:00 Brede IF Brødeskov IF U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Brede Idrætsplads
25-04-2021 112514 10:00 IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Birkerød Stadion
25-04-2021 202113 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
25-04-2021 207026 10:00 Lyngby Boldklub 1921 FC Holte U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
25-04-2021 202112 10:30 Virum-Sorgenfri BK Jyllinge FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Virum Stadion
25-04-2021 776446 11:00 Frem Hellebæk Høje Tåstrup IF 8-Herresenior Mester - Forår Nordkysthallen
25-04-2021 397682 12:00 Nerashté, Ballerup Hundige BK 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Damgårdsparken, Ballerup
25-04-2021 396764 14:00 Hundige BK FC Fløng 8-Herresenior Mester - Forår Hundige Boldfælled
             
             
26-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
26-04-2021 298250 15:30 Svenstrup Efterskole piger SØS - Sydøstsjællands Idrætsefterskole Idrætsefterskole / Ikke opgivet Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
26-04-2021 298252 17:00 Svenstrup Efterskole drenge SØS - Sydøstsjællands Idrætsefterskole Idrætsefterskole / Ikke opgivet Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
26-04-2021 403841 18:00 Avedøre IF Rebæk IF 8-M+40 2 - Forår Avedøre Stadion
26-04-2021 403839 19:00 B. 77, Rødovre FC Hvidovre 8-M+40 2 - Forår Valhøj Skole
26-04-2021 396769 19:00 SIF Oldboys/Girls IF Skjold Birkerød 8-Herresenior Mester - Forår Torvevej
             
             
27-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
27-04-2021 203602 17:45 Hornbæk IF Fredensborg BI U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Pedella Park
27-04-2021 383389 18:00 BSF Fremad Valby Kvindeserie Øst Ballerup Idrætspark
27-04-2021 696373 19:00 IF Frem Bjæverskov Herfølge BK U19 Drenge 1 (02-03) Forår Bjæverskov Stadion Kunstgræs
             
             
28-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
28-04-2021 586213 18:30 Lyngby Boldklub (Ø1) A27 (Ø1) Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
28-04-2021 160229 19:00 Friheden Sundby Bk. M+ 60 M 7M Forår Strandmarkens Fritidscenter
             
             
29-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
29-04-2021 719895 17:30 FHF/SGIF Tune IF U15 Drenge 3 (06) Forår Hedehusene Idrætspark
29-04-2021 112516 17:45 Melby-Liseleje IF Humlebæk BK U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Melby Stadion
29-04-2021 593323 18:00 Blovstrød IF Hørsholm-Usserød IK U14 Drenge 8-mands 1 (07) Forår Blovstrød idrætsanlæg
29-04-2021 397689 18:00 Grantoften IF Ishøj IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Grantofteparken
29-04-2021 116552 18:00 Gundsø United Raklev GI U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Gundsømagle Bybane
29-04-2021 113636 18:30 Vallensbæk IF Måløv BK U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
29-04-2021 399201 19:00 Glostrup 95 Vallensbæk IF 8-M+32 2 - Forår Vestskovbanerne
29-04-2021 404553 19:30 Virum-Sorgenfri BK Islev BK 8-M+45 1 - Forår Virumgård kunstgræsbane
             
             
30-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
01-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
01-05-2021 725856 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Tune IF U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Hedehusene Idrætspark
01-05-2021 347951 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Brønshøj BK U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Frederiksværk Stadion
01-05-2021 699584 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Raklev GI U16 Drenge 1 (05) Forår Frederiksværk Stadion
01-05-2021 253875 10:00 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge / Ikke opgivet Hørsholm Idrætspark
01-05-2021 201917 10:00 IF Skjold Birkerød FC Holte U12 Drenge 1 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
01-05-2021 363938 10:00 Kr. Værløse IF Espergærde IF U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Sandet Stadion
01-05-2021 737129 10:00 Kr. Værløse IF Hareskov IF U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Sandet Stadion
01-05-2021 396760 10:00 Solrød FC IF Skjold Birkerød 8-Herresenior Mester - Forår Solrød Idrætscenter
01-05-2021 766905 10:00 Virum-Sorgenfri BK BSF U12 Piger 1 8-mands (09) Forår Virum Stadion
01-05-2021 960763 10:00 Virum-Sorgenfri BK LSF U11 Piger 2 8-mands (10) Forår Virum Stadion
01-05-2021 706238 10:00 Værløse BK IF Skjold Birkerød U16 Drenge 2 (05) Forår Værløse Stadion
01-05-2021 381858 10:15 Fårevejle BK Lynge-Broby IF Kvindesjællandsserien - Forår Faarevejle Stadion
01-05-2021 382181 10:15 Vallensbæk IF B. 1973, Herlev Kvindeserie 1 - Forår Vallensbæk Idrætscenter
01-05-2021 702725 10:30 Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC U14 Piger 1 (07) Forår Hørsholm Idrætspark
01-05-2021 381778 11:00 FC Hornsherred Allerød Fodbold Klub U14 Drenge 4 (07) Forår Skibby Stadion Kunstgræs
01-05-2021 253995 11:00 FC Rudersdal Greve Fodbold U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Rundforbi Stadion
01-05-2021 670863 11:00 Frederikssund IK Brødeskov IF Serie 6 - Forår Frederikssund Stadion
01-05-2021 492849 11:00 Glostrup Vanløse U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Glostrup Idrætspark
01-05-2021 438144 11:00 Greve Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Greve Idræts Center
01-05-2021 675952 11:00 IF Frem Bjæverskov BK Friheden U17 Drenge 2 (04) Forår Bjæverskov Stadion Kunstgræs
01-05-2021 529013 11:00 Kalundborg GB Fremad Valby U15 Drenge Liga 2 (06) forår Munkesø Stadion
01-05-2021 116362 11:00 Måløv BK Brøndbyernes IF U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 720543 11:30 Ejby IF Fodbold FC Storebælt U15 Drenge 4 (06) Forår Ejby Stadion
01-05-2021 438786 12:00 BSF/LSF Brøndbyernes IF U14 Piger Liga 1 (07) forår Smørum Idrætscenter
01-05-2021 529011 12:00 Gladsaxe-Hero BK Holbæk B&I U15 Drenge Liga 2 (06) forår Gladsaxe Stadion
01-05-2021 727227 12:00 Nykøbing IF Tuse IF U14 Drenge 3 (07) Forår Kongeengen
01-05-2021 203570 12:00 Nyråd/Vordingborg Nykøbing FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Vordingborg Stadion
01-05-2021 204316 12:00 Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg/Tikøb U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Gryden
01-05-2021 572782 12:00 Virum-Sorgenfri BK Brøndby Strand IK U16 Drenge Øst 2 Forår (05) Virum Stadion
01-05-2021 203603 12:15 IF Skjold Birkerød Gilleleje FK U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
01-05-2021 670859 12:15 Melby-Liseleje IF Kirke Hyllinge IF Serie 6 - Forår Melby Stadion
01-05-2021 204363 12:30 Måløv BK B. 1973, Herlev U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 328111 13:00 Allerød Fodbold Klub Fremad Valby U16 Piger Øst 2 (05) forår Allerød Idrætspark
01-05-2021 381861 13:00 FC Bella Herstedøster IC Kvindesjællandsserien - Forår Mørkhøj Skole
01-05-2021 737092 13:00 Måløv BK IF Bytoften U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 699541 13:00 Nivå-Kokkedal FK Værløse BK U16 Drenge Mester (05) Forår Karsemosegård
01-05-2021 524790 14:00 AB GVI U15 Drenge Liga 2 (06) forår Akademisk Boldklub
01-05-2021 166130 14:00 Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK U14 Drenge Liga 2 (07) forår Hillerød Stadion
01-05-2021 530413 14:00 Lyngby Boldklub 1921 Brønshøj BK (M) U15 Drenge Liga 2 (06) forår Lyngby Stadion
01-05-2021 571318 14:00 Slagelse B&I Hvidovre IF U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Slagelse Stadion Kunst
01-05-2021 723639 14:00 Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Virum Stadion
01-05-2021 671959 16:00 Vipperød BK Undløse BK Serie 6 - Forår Vipperødhallen kunst
             
             
02-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
02-05-2021 214895 10:00 Herlev IF Nivå-Kokkedal FK U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Herlev IF Stadion (Kunst)
02-05-2021 186354 10:00 Rosenhøj BK Glostrup U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Avedøre Stadion
02-05-2021 168635 10:00 Roskilde Pigefodbold Ølstykke FC U11 Piger 3 8-mands (10) Forår Himmelev Idrætspark
02-05-2021 124165 11:00 Albertslund IF Solrød FC U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Albertslund Stadion
02-05-2021 727202 11:00 BK Vest, Rødovre Taastrup FC U14 Drenge 3 (07) Forår Nørrekær
02-05-2021 124047 11:00 Hundige BK BFC Lundegården U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Hundige Boldfælled
02-05-2021 397845 11:00 Hundige BK Køge BK 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Hundige Boldfælled
02-05-2021 256053 11:00 Ishøj IF Ejby IF 1968 U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Ishøj Idrætscenter
02-05-2021 397394 12:00 Sandbjerg BK Fredensborg BI 8-Herresenior 1 - Forår Sjælsøskolen
02-05-2021 671091 13:00 Høje Gladsaxe IF Måløv BK Serie 6 - Forår Grønnemose Skole
             
             
03-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
03-05-2021 707713 18:30 Frederikssund IK Skovshoved IF U21 A, 2021 forår (1999 og yngre) Frederikssund Stadion
03-05-2021 402963 18:45 Nivå-Kokkedal FK FC Galaksi 8-M+40 2 - Forår Karsemosegård
03-05-2021 401586 19:00 Blovstrød IF Hørsholm-Usserød IK 8-M+40 1 - Forår Blovstrød idrætsanlæg
03-05-2021 124694 19:00 Fredensborg BI Nivå-Kokkedal 8-Kvindesenior 1 - Forår Fredensborg Stadion
03-05-2021 397558 19:00 Rønnebæk IF Ringsted IF 8-Herresenior 1 - Forår Rønnebæk Skole
             
             
04-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
04-05-2021 214894 18:00 IF Bytoften BSF U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Gladsaxe skole
04-05-2021 708055 18:00 Slagslunde-Ganløse IF IF Frem Bjæverskov U15 Drenge Mester (06) Forår Gryden kunstgræs
04-05-2021 405262 19:00 BK Friheden Brøndbyernes IF 8-M+45 2 - Forår Strandmarkens Fritidscenter
04-05-2021 397693 19:00 BSG Fodbold Vestegnen FK 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Brøndby Strand Skole
04-05-2021 421665 19:00 HB Køge (Division) Vinder Nykøbing F - Brøndby IF Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
             
             
05-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
05-05-2021 124169 18:00 BK Friheden Skensved IF U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Langhøjskolen
05-05-2021 720416 18:00 IF Bytoften Jyllinge FC U15 Drenge 4 (06) Forår Gladsaxe skole
05-05-2021 696511 18:30 Slangerup & Omegn IF Stenløse BK U19 Drenge 2 (02-03) Forår Slangerup Stadion
05-05-2021 603925 19:00 BK Friheden Boeslunde BK U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår Strandmarkens Fritidscenter
05-05-2021 720462 19:00 Ejby IF Fodbold Fuglebjerg IF U15 Drenge 4 (06) Forår Ejby Stadion
05-05-2021 720460 19:00 FC Storebælt SB U15 Drenge 4 (06) Forår Korsør ny Stadion
05-05-2021 135119 19:00 Fløng-Hedehusene Bagsværd BK 8-Kvindesenior 1 - Forår Hedehusene Idrætspark
05-05-2021 595164 19:00 Frederiksværk Fodbold Klub Roskilde Boldklub U14 Drenge 8-mands 2 (07) Forår Frederiksværk Stadion
05-05-2021 694447 19:00 Frem Hellebæk VTF (Vejby/Tisvilde) U19 Drenge Mester (02-03) Forår Nordkysthallen
05-05-2021 381839 19:00 Fårevejle BK Taastrup FC Kvindesjællandsserien - Forår Faarevejle Stadion
05-05-2021 397788 19:00 Høje Tåstrup IF Hagested IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Gadehaveskolen kunstgræs
05-05-2021 396970 19:00 IF Skjold Birkerød FC Fløng 8-Herresenior Mester - Forår Birkerød Stadion
05-05-2021 419100 19:00 Måløv BK Brønshøj U19 Drenge Øst 2 Forår (02-03) Måløv Idrætspark
05-05-2021 697695 19:00 Rosenhøj BK IF Skjold Birkerød U17 Drenge Mester (04) Forår Avedøre Stadion
05-05-2021 983111 19:00 Tuse IF Jyderup BK Kvindeserie 2 - Forår Tuse Kunstgræs 2020
05-05-2021 253878 19:00 Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Træningskamp U14 8-mands Pige / Ikke opgivet Virum Stadion
             
             
06-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
06-05-2021 256702 17:15 Roskilde Boldklub Herlev IF U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Roskilde Idrætspark
06-05-2021 501405 18:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Boldklub U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Hedehusene Idrætspark
06-05-2021 438791 18:30 Greve Fodbold Brøndbyernes IF U14 Piger Liga 1 (07) forår Greve Idræts Center
06-05-2021 397515 18:30 Vindinge IF Vestegnen FK 8-Herresenior 1 - Forår Vindinge Idrætspark
06-05-2021 257479 19:00 Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Træningskamp U14 8-mands Pige / Ikke opgivet Virum Stadion
             
             
07-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
             
             
08-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
08-05-2021 191301 09:45 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Herlev IF Oasen
08-05-2021 123772 10:00 FC Rudersdal Melby-Liseleje IF U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Rundforbi Stadion
08-05-2021 256667 10:00 FC Rudersdal Køge BK U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Rundforbi Stadion
08-05-2021 256953 10:00 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Rundforbi Stadion
08-05-2021 720547 10:00 FC Storebælt IF Frem Bjæverskov U15 Drenge 4 (06) Forår Korsør ny Stadion
08-05-2021 279268 10:00 Greve Fodbold Aakanden GF U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Greve Idræts Center
08-05-2021 279266 10:00 Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Himmelev Idrætspark
08-05-2021 722380 10:00 Humlebæk BK Allerød Fodbold Klub U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Humlebæk Stadion
08-05-2021 202144 10:00 IF Bytoften Ølstykke FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Gladsaxe skole
08-05-2021 256641 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Himmelev-Veddelev BK U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Lyngby Stadion
08-05-2021 696528 10:00 Virum-Sorgenfri BK FC Ballerup U19 Drenge 2 (02-03) Forår Virum Stadion
08-05-2021 201962 10:00 Værløse BK Holbæk B&I U12 Drenge 1 8-mands (09) Forår Værløse Stadion
08-05-2021 747275 10:00 Ørslev GIF (V) Nyraad/VIF U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Ørslev Stadion
08-05-2021 124167 10:15 Vallensbæk IF IF Frem Bjæverskov U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
08-05-2021 116787 10:30 Brede IF Herstedøster IC U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Brede Idrætsplads
08-05-2021 438794 10:30 Farum BK Allerød Fodbold Klub U14 Piger Liga 1 (07) forår Farum Park
08-05-2021 530531 10:30 Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK U15 Drenge Liga 2 (06) forår Karlslunde Stadion
08-05-2021 196091 10:30 LSF Himmelev-Veddelev BK U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Smørum Idrætscenter
08-05-2021 530530 10:30 Ringsted IF BSF U15 Drenge Liga 2 (06) forår Ringsted Stadion
08-05-2021 571326 10:30 Roskilde Boldklub Slagelse B&I U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Roskilde Idrætspark
08-05-2021 196494 10:30 Ølstykke FC Snekkersten IF U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Ølstykke Stadion
08-05-2021 410788 11:00 Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 U14 Drenge Liga 1 (07) forår Brøndby Stadion
08-05-2021 529014 11:00 Brøndbyernes IF Hørsholm-Usserød IK U15 Drenge Liga 2 (06) forår Brøndby Stadion
08-05-2021 706282 11:00 Espergærde IF Snekkersten IF U16 Drenge 2 (05) Forår Mørdrup Idrætsanlæg
08-05-2021 166050 11:00 Farum BK Vanløse U14 Drenge Liga 2 (07) forår Stavnsholt
08-05-2021 196493 11:00 Glostrup Hillerød Fodbold U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Østervangsbanerne
08-05-2021 492852 11:00 Glostrup KB 2 U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Glostrup Idrætspark
08-05-2021 571327 11:00 Holbæk B&I GVI U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Holbæk Sportsby
08-05-2021 272994 11:00 Hørsholm-Usserød IK Sundby Bk. U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Hørsholm Idrætspark
08-05-2021 410913 11:00 Lyngby Boldklub 1921 HIK U13 Drenge Liga 1 11M (08) forår Lyngby Stadion
08-05-2021 196496 11:00 Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Vallensbæk Idrætscenter
08-05-2021 438237 11:00 Ølstykke FC FA 2000 U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Ølstykke Stadion
08-05-2021 382949 11:30 B. 1973, Herlev FC Hornsherred Kvindeserie 1 - Forår Elverroad Kunstgræs
08-05-2021 147357 11:30 FC Rudersdal HB Køge Pigetalent U13 Piger 8-mands 1 (08) Forår Rundforbi Stadion
08-05-2021 112521 11:30 Humlebæk BK Hillerød-Nødebo U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Humlebæk Stadion
08-05-2021 382951 11:30 NFC/VIF Greve Fodbold Kvindeserie 1 - Forår Vordingborg Stadion
08-05-2021 166038 11:30 Ringsted IF Nykøbing FC U14 Drenge Liga 2 (07) forår Ringsted Stadion
08-05-2021 737278 11:30 Taastrup FC IF Bytoften U14 Piger 1 (07) Forår NyBolig Park
08-05-2021 382024 11:45 IF Bytoften IF Skjold Birkerød Kvindeserie 1 - Forår Gladsaxe skole
08-05-2021 438241 12:00 Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Allerød Idrætspark
08-05-2021 694647 12:00 B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF U19 Drenge Mester (02-03) Forår Stadion Vest
08-05-2021 966222 12:00 Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Kvindeserie 2 - Forår Mørdrup Idrætsanlæg
08-05-2021 492596 12:00 Farum A27 U16 Drenge Øst 1 Forår (05) Farum Park
08-05-2021 186357 12:00 Herlev IF Rosenhøj BK U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Herlev IF Oasen
08-05-2021 529019 12:00 Holbæk B&I Sundby Bk. U15 Drenge Liga 2 (06) forår Holbæk Sportsby
08-05-2021 708071 12:00 IF Frem Bjæverskov Bagsværd BK U15 Drenge Mester (06) Forår Bjæverskov Stadion
08-05-2021 492584 12:00 LSF Herlufsholm GF U16 Drenge Øst 1 Forår (05) Smørum Idrætscenter
08-05-2021 166039 12:00 Lyngby Boldklub 1921 Holbæk B&I U14 Drenge Liga 2 (07) forår Lyngby Stadion
08-05-2021 419113 12:00 Måløv BK Køge 2 U19 Drenge Øst 2 Forår (02-03) Måløv Idrætspark
08-05-2021 694508 12:00 Sorø Freja Hørsholm-Usserød IK U19 Drenge Mester (02-03) Forår Sorø Stadion
08-05-2021 279270 12:15 Måløv BK Ringsted IF U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Måløv Idrætspark
08-05-2021 124054 12:30 BFC Lundegården Orient GI U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Skovmarkskolen
08-05-2021 124704 12:30 Hornbæk Helsingør IF Fodbold 8-Kvindesenior 1 - Forår Pedella Park
08-05-2021 524797 12:30 Vallensbæk IF Næstved I.F. U15 Drenge Liga 2 (06) forår Vallensbæk Idrætscenter kunst
08-05-2021 571323 12:45 AB AC Amager Academy U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Akademisk Boldklub
08-05-2021 960786 12:45 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK U11 Piger 2 8-mands (10) Forår Bagsværd Stadion Kunstgræs
08-05-2021 166132 13:00 Brøndbyernes IF Hørsholm-Usserød IK U14 Drenge Liga 2 (07) forår Brøndby Stadion
08-05-2021 996270 13:00 Sydsjællands PIge Alliance HB Køge Pigetalent U16 Piger 1 (05) Forår Vordingborg Stadion
08-05-2021 743856 13:00 Vallensbæk IF Hareskov IF U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
08-05-2021 193680 13:30 Kalundborg GB Solrød FC U14 Drenge Mester (07) Forår Munkesø Stadion
08-05-2021 708073 13:30 Ølstykke FC Vordingborg IF U15 Drenge Mester (06) Forår Ølstykke Stadion Kunstgræs
08-05-2021 707848 14:00 Fredensborg BI Stenløse BK U16 Drenge 3 (05) Forår Fredensborg Stadion
08-05-2021 530416 14:00 Greve Fodbold B 1903 U15 Drenge Liga 2 (06) forår Greve Idræts Center
08-05-2021 530529 14:00 KFUM BK, Roskilde A 27 U15 Drenge Liga 2 (06) forår Lillevang Idrætscenter
08-05-2021 347965 14:00 Lundtofte Boldklub KB U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Lundtofte Idrætsplads
08-05-2021 530735 14:00 Roskilde Boldklub Næstved I.F. U14 Drenge Liga 2 (07) forår Roskilde Idrætspark Kunstgræs
08-05-2021 530736 14:00 Slagelse B&I KFUM BK, Roskilde U14 Drenge Liga 2 (07) forår Slagelse Stadion Kunst
08-05-2021 492585 14:45 Vallensbæk IF B93 U16 Drenge Øst 1 Forår (05) Vallensbæk Idrætscenter
08-05-2021 383390 15:00 Albertslund BS 72 Allerød Fodbold Klub Kvindeserie Øst Sportspladsen i Syd
08-05-2021 465183 15:00 IF Skjold Birkerød Greve Fodbold U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Forår Birkerød Stadion
08-05-2021 381862 15:00 Lynge-Broby IF B 73 Slagelse Kvindesjællandsserien - Forår Frederiksberg Skole, kunstgræs
08-05-2021 492854 15:00 Ølstykke FC Hillerød Fodbold U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Ølstykke Stadion
             
             
09-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
09-05-2021 727304 10:00 B. 73, Slagelse LUIF/ B1938 U14 Drenge 3 (07) Forår Stadion Vest
09-05-2021 719356 10:00 Birkerød IF "Skjold" FIF, Hillerød U15 Drenge 3 (06) Forår Birkerød Stadion
09-05-2021 727145 10:00 Birkerød IF "Skjold" Frederikssund FB U14 Drenge 3 (07) Forår Birkerød Stadion
09-05-2021 191302 10:00 Brøndbyernes IF Farum BK U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Brøndby Stadion
09-05-2021 692893 10:00 Bårse IF Benløse IF Serie 6 - Forår Bårse Stadion
09-05-2021 256639 10:00 Farum BK Greve Fodbold U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Farum Park
09-05-2021 256668 10:00 Farum BK Frederikssund FB U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Farum Park
09-05-2021 186355 10:00 Glostrup B. 1973, Herlev U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Østervangsbanerne
09-05-2021 191303 10:00 Holbæk B&I FC Helsingør U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Holbæk Sportsby
09-05-2021 256640 10:00 Holbæk B&I Glostrup U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Holbæk Sportsby
09-05-2021 112528 10:00 IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Birkerød Stadion
09-05-2021 697708 10:00 Lyngby Boldklub Brøndbyernes IF U17 Drenge Mester (04) Forår Lyngby Stadion
09-05-2021 196089 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Herlufsholm GF U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
09-05-2021 202145 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
09-05-2021 692894 10:00 Mern UIF Næstved FC 77 Serie 6 - Forår Mern Stadion
09-05-2021 727100 10:00 Skælskør/ØB Næstved I.F. U14 Drenge 2 (07) Forår Kirkeskovskolen
09-05-2021 196090 10:00 Slagelse B&I Køge BK U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Slagelse Stadion Kunst
09-05-2021 692765 10:00 Sorø Freja Korsør IF 2018 Serie 6 - Forår Sorø Stadion
09-05-2021 670869 10:00 Store Lyngby IF Blistrup SI Serie 6 - Forår St. Lyngby Stadion
09-05-2021 718534 10:00 Svogerslev BK Tuse IF U15 Drenge 2 (06) Forår Svogerslev Idrætspark
09-05-2021 707783 10:30 FC Ballerup FC Lejre U16 Drenge 3 (05) Forår Højagerskolen
09-05-2021 202121 10:30 Virum-Sorgenfri BK Kr. Værløse IF U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Virum Stadion
09-05-2021 731881 11:00 Albertslund IF Greve Fodbold U14 Drenge 4 (07) Forår Albertslund Stadion
09-05-2021 670866 11:00 Allerød Fodbold Klub Frederikssund IK Serie 6 - Forår Allerød Idrætspark
09-05-2021 724027 11:00 Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK U14 Drenge 2 (07) Forår Allerød Idrætspark
09-05-2021 724065 11:00 B. 1973, Herlev Albertslund IF U14 Drenge 2 (07) Forår Elverroad Kunstgræs
09-05-2021 647935 11:00 FC Hornsherred Virum-Sorgenfri BK U17 Drenge 2 (04) Forår Møllegårdhallen
09-05-2021 122553 11:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev-Veddelev BK U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Hedehusene idrætspark Kunstgræs
09-05-2021 726963 11:00 Greve Fodbold Raklev GI U14 Drenge 2 (07) Forår Greve Idræts Center
09-05-2021 381785 11:00 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK U14 Drenge 4 (07) Forår Birkevang
09-05-2021 724025 11:00 Helsinge Fodbold IS Skævinge U14 Drenge 2 (07) Forår Helsinge Stadion
09-05-2021 671901 11:00 Ishøj IF Brøndbyernes IF Serie 6 - Forår Ishøj Idrætscenter
09-05-2021 256705 11:00 KFUM BK, Roskilde Store Merløse IF U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Lillevang Idrætscenter
09-05-2021 492855 11:00 KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Lillevang Idrætscenter
09-05-2021 397871 11:00 Køge FC Sædder IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Ravnsborghallen
09-05-2021 381783 11:00 Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal U14 Drenge 4 (07) Forår Karsemosegård
09-05-2021 571324 11:00 Næstved I.F. FC Helsingør U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
09-05-2021 670867 11:00 ORI-Fodbold Gørløse SI Serie 6 - Forår Oppe-Sundby Stadion
09-05-2021 671966 11:00 Røde Stjerne BK TFC Odsherred Serie 6 - Forår Roskilde IC (Darup)
09-05-2021 671967 11:00 SIF Holbæk IF Vipperød BK Serie 6 - Forår Fælleden Boldbaner
09-05-2021 671900 11:00 Skensved IF B. 77, Rødovre Serie 6 - Forår Skensved Stadion
09-05-2021 256701 11:00 Solrød FC Vallensbæk IF U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Solrød Idrætscenter
09-05-2021 381786 11:00 Stenløse BK LSF U14 Drenge 4 (07) Forår Stenløse Stadion
09-05-2021 727229 11:00 Såby Fodbold Kalundborg GB U14 Drenge 3 (07) Forår Såby Hallen
09-05-2021 671963 11:00 Undløse BK RB 1906 Serie 6 - Forår Undløse Stadion
09-05-2021 671095 11:00 Virum-Sorgenfri BK Høje Gladsaxe IF Serie 6 - Forår Virum Stadion
09-05-2021 692896 11:00 Ørslev GIF (V) Sierslev FC Serie 6 - Forår Ørslev Stadion
09-05-2021 196495 11:15 Roskilde Boldklub Rørby-Hvidebæk U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Roskilde Idrætspark
09-05-2021 116786 11:30 Bagsværd BK BK Avarta U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Bagsværd Stadion Kunstgræs
09-05-2021 738428 11:30 Hundige BK Karlslunde IF U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Hundige Boldfælled
09-05-2021 207037 11:45 Ishøj IF Lyngby Boldklub 1921 U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Ishøj Idrætscenter
09-05-2021 381784 12:00 Bagsværd BK FC Hornsherred U14 Drenge 4 (07) Forår Bagsværd Stadion
09-05-2021 573463 12:00 Farum 2 FA 2000 U19 Drenge Øst 1 Forår (02-03) Farum Park
09-05-2021 256666 12:00 Helsinge Fodbold Lyngby Boldklub 1921 U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Helsinge Stadion
09-05-2021 707781 12:00 Hvalsø IF Føllenslev-Særslev IF U16 Drenge 3 (05) Forår Hvalsø ny Idrætsplads
09-05-2021 692768 12:00 Køge Nord FC Køge FC Serie 6 - Forår Rishøj Stadion
09-05-2021 671098 12:00 Nødebo IF BSF Serie 6 - Forår Nødebo Stadion
09-05-2021 382948 12:00 Ringsted Pigefodbold Herlufsholm GF Kvindeserie 1 - Forår Ringsted Stadion
09-05-2021 983076 12:00 Solrød FC Hareskov IF Kvindeserie 2 - Forår Solrød Idrætscenter
09-05-2021 708173 12:00 SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Hillerød-Ålholm U15 Drenge 1 (06) Forår Baunehøj Stadion
09-05-2021 707981 12:00 Vetterslev-Høm GF Nakskov U16 Drenge 3 (05) Forår Vetterslev Stadion
09-05-2021 572799 12:00 Vordingborg IF B. 73, Slagelse U16 Drenge Øst 2 Forår (05) Vordingborg Stadion
09-05-2021 493988 12:30 Brøndby Strand IK Sundby U17 Drenge Øst 1 Forår (04-05) Langbjergskolen
09-05-2021 116364 12:45 Bagsværd BK IF Bytoften U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Bagsværd Stadion Kunstgræs
09-05-2021 727230 13:00 Asnæs BK Nykøbing IF U14 Drenge 3 (07) Forår Asnæs Stadion
09-05-2021 328114 13:00 B. 73, Slagelse Allerød Fodbold Klub U16 Piger Øst 2 (05) forår Stadion Vest
09-05-2021 410914 13:00 Brøndbyernes IF Farum BK U13 Drenge Liga 1 11M (08) forår Brøndby Stadion
09-05-2021 706198 13:00 Frederikssund FB Frederiksværk Fodbold Klub U16 Drenge 1 (05) Forår Frederikssund Stadion
09-05-2021 727187 13:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF U14 Drenge 3 (07) Forår Greve Idræts Center
09-05-2021 410915 13:00 HB Køge KB U13 Drenge Liga 1 11M (08) forår Herfølge Stadion
09-05-2021 573462 13:00 Lyngby 2 KFUM BK, Roskilde U19 Drenge Øst 1 Forår (02-03) Lyngby Stadion
09-05-2021 724064 13:00 Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF U14 Drenge 2 (07) Forår Lyngby Stadion
09-05-2021 694507 13:00 Snekkersten IF VTF (Vejby/Tisvilde) U19 Drenge Mester (02-03) Forår Snekkersten Idrætscenter
09-05-2021 727143 13:00 Virum-Sorgenfri BK FIF, Hillerød U14 Drenge 3 (07) Forår Virum Stadion
09-05-2021 966219 13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) KBK Hillerød Kvindeserie 2 - Forår Vejby Idrætsplads
09-05-2021 493987 13:15 Hørsholm-Usserød IK (Ø1) Lyngby 2 U17 Drenge Øst 1 Forår (04-05) Hørsholm Idrætspark
09-05-2021 696427 13:30 Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub U19 Drenge 2 (02-03) Forår Hillerød Stadion
09-05-2021 727267 14:00 B. 73, Slagelse Sorø Freja U14 Drenge 3 (07) Forår Stadion Vest
09-05-2021 671097 14:00 Espergærde IF Kontra BK Serie 6 - Forår Mørdrup Idrætsanlæg
09-05-2021 493989 14:00 Farum 2 Holbæk B&I U17 Drenge Øst 1 Forår (04-05) Farum Park
09-05-2021 573464 14:00 Greve Fodbold AC Amager Academy U19 Drenge Øst 1 Forår (02-03) Greve Idræts Center
09-05-2021 367884 14:00 Taastrup FC Hvalsø IF U16 Piger 1 (05) Forår NyBolig Park - Kunstgræs
09-05-2021 382025 14:30 Brødeskov IF FC Helsingør Kvindeserie 1 - Forår Brødeskov Stadion
09-05-2021 362819 14:30 Hillerød Fodbold Hornbæk IF U16 Piger 1 (05) Forår Hillerød Stadion
09-05-2021 671099 14:30 Måløv BK Brøndbyernes IF Serie 6 - Forår Måløv Idrætspark
09-05-2021 707844 15:00 B. 1973, Herlev Gilleleje FK U16 Drenge 3 (05) Forår Elverroad Kunstgræs
09-05-2021 572798 15:00 Brøndby Strand IK FB U16 Drenge Øst 2 Forår (05) Langbjergskolen
09-05-2021 766954 15:00 IF Skjold Birkerød Farum BK/Hareskov IF U12 Piger 2 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
09-05-2021 692767 15:00 Slagelse IK Kværkeby IF Serie 6 - Forår Nordhallen
09-05-2021 573461 15:30 Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub U19 Drenge Øst 1 Forår (02-03) Hørsholm Idrætspark
09-05-2021 696917 16:00 Bagsværd BK Greve Fodbold U19 Drenge 2 (02-03) Forår Bagsværd Stadion
09-05-2021 383394 16:00 Roskilde Pigefodbold NFC/VIF Kvindeserie Øst Himmelev Idrætspark
09-05-2021 983234 16:00 Tølløse/Undløse Tuse IF Kvindeserie 2 - Forår Tølløse Kunstgræsbane
09-05-2021 438795 16:30 FC Helsingør FA 2000 U14 Piger Liga 1 (07) forår Helsingør "Ny Stadion" OPV