Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2018
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Tårnborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
13:00
Skælskør BI
2
Høng GF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
13:00
Team AS Fodbold
0
FS Hashøj
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
13:00
Vemmelev SGI
1
Stenlille IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
14:00
Suså IF
0
Lynge-Broby IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2018
13:30
Sorø Freja
5
Kr. Helsinge IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
13:30
Høng GF (1)
3
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
15:00
Kr. Helsinge IF
5
Vemmelev SGI
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
16:00
FS Hashøj
5
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2018
12:00
Tårnborg IF
4
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2018
14:00
Lynge-Broby IF
4
Team AS Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2018
15:00
Stenlille IF
1
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2018
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
Lynge-Broby IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
13:00
Team AS Fodbold
2
Stenlille IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
13:00
Vemmelev SGI
4
Høng GF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
16:00
Suså IF
2
Kr. Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2018
12:00
Tårnborg IF
0
FS Hashøj
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
13:30
Høng GF (1)
0
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
14:00
FS Hashøj
3
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:00
Kr. Helsinge IF
2
Team AS Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:00
Stenlille IF
3
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2018
14:00
Lynge-Broby IF
0
Tårnborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2018
18:30
Skælskør BI
1
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Kr. Helsinge IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:00
Skælskør BI
Vemmelev SGI
UMH
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:00
Team AS Fodbold
0
Høng GF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
16:00
Suså IF
4
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2018
12:00
Tårnborg IF
0
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
18:30
Sorø Freja
3
Vemmelev SGI
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
18:30
Lynge-Broby IF
4
FS Hashøj
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2018
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Høng GF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
13:00
Vemmelev SGI
Suså IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:00
Kr. Helsinge IF
5
Tårnborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:00
Stenlille IF
3
FS Hashøj
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:30
Sorø Freja
5
Team AS Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2018
14:00
Lynge-Broby IF
1
Skælskør BI
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:00
Team AS Fodbold
Vemmelev SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:30
Skælskør BI
1
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2018
11:00
Tårnborg IF
Høng GF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2018
14:00
Lynge-Broby IF
2
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
13:00
Vemmelev SGI
2
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
13:30
Høng GF (1)
2
FS Hashøj
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:00
Kr. Helsinge IF
2
Lynge-Broby IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:00
Stenlille IF
1
Skælskør BI
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:30
Sorø Freja
5
Tårnborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
16:00
Suså IF
2
Team AS Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2018
18:30
Kr. Helsinge IF
1
FS Hashøj
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:30
Skælskør BI
2
Team AS Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:00
Stenlille IF
2
Kr. Helsinge IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
16:00
FS Hashøj
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2018
12:00
Tårnborg IF
3
Vemmelev SGI
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2018
14:00
Lynge-Broby IF
1
Høng GF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2018
18:30
Sorø Freja
6
Lynge-Broby IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
12:00
Suså IF
2
Tårnborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:00
Vemmelev SGI
1
FS Hashøj
8
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:00
Skælskør BI
3
Kr. Helsinge IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:00
Team AS Fodbold
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:30
Høng GF (1)
3
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:00
Kr. Helsinge IF
3
Høng GF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:00
Stenlille IF
3
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:30
FS Hashøj
6
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2018
12:00
Tårnborg IF
1
Team AS Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2018
14:00
Lynge-Broby IF
2
Vemmelev SGI
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
FS Hashøj
2
Team AS Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Høng GF (1)
0
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Tårnborg IF
5
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Lynge-Broby IF
3
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:00
Sorø Freja
3
Høng GF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:00
Skælskør BI
3
Tårnborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
Team AS Fodbold
2
Lynge-Broby IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
Vemmelev SGI
2
Kr. Helsinge IF
7
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
FS Hashøj
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
16:00
Suså IF
1
Stenlille IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
18:30
FS Hashøj
1
Tårnborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
19:00
Lynge-Broby IF
1
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
7
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2019
18:30
Stenlille IF
2
Team AS Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
13:30
Høng GF (1)
Vemmelev SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:00
Kr. Helsinge IF
1
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
12:00
Sorø Freja
0
Skælskør BI
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
Skælskør BI
2
FS Hashøj
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Vemmelev SGI
Sorø Freja
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:30
Team AS Fodbold
3
Kr. Helsinge IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Suså IF
3
Høng GF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
Tårnborg IF
5
Lynge-Broby IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:30
Stenlille IF
2
Tårnborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:00
FS Hashøj
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Høng GF (1)
2
Team AS Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:00
Kr. Helsinge IF
7
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:00
Sorø Freja
3
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
Vemmelev SGI
1
Skælskør BI
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
FS Hashøj
6
Stenlille IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Skælskør BI
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Høng GF (1)
4
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Suså IF
Vemmelev SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Team AS Fodbold
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:00
Tårnborg IF
6
Kr. Helsinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2019
18:30
Stenlille IF
9
Lynge-Broby IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
12:00
Sorø Freja
2
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:00
Vemmelev SGI
1
Team AS Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:30
Høng GF (1)
0
Tårnborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
16:00
FS Hashøj
5
Kr. Helsinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
15:00
Suså IF
1
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:30
FS Hashøj
1
Høng GF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Kr. Helsinge IF
6
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
7
Vemmelev SGI
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Skælskør BI
1
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
16:00
Team AS Fodbold
1
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Lynge-Broby IF
3
Kr. Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:00
Team AS Fodbold
2
Skælskør BI
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:00
Vemmelev SGI
Tårnborg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:30
Høng GF (1)
2
Lynge-Broby IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:00
Kr. Helsinge IF
2
Stenlille IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
16:00
Suså IF
1
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Lynge-Broby IF
3
Sorø Freja
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:00
Stenlille IF
Vemmelev SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:00
Sorø Freja
2
FS Hashøj
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:30
Kr. Helsinge IF
4
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
18:30
Stenlille IF
2
Høng GF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
FS Hashøj
Vemmelev SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2019
12:00
Tårnborg IF
1
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Team AS Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Tårnborg IF
4
Sorø Freja
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Sorø Freja
0
Stenlille IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Skælskør BI
0
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Team AS Fodbold
0
Tårnborg IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Suså IF
3
FS Hashøj
7
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Vemmelev SGI
Lynge-Broby IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Høng GF (1)
1
Kr. Helsinge IF
0
|
Turneringsafslutning:
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2