Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2020
19:15
Tune IF
2
Føllenslev-Særslev IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:30
Mørkøv IF
2
Gislinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:30
RU
5
Bramsnæs FB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Skibby IK
0
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:30
Røde Stjerne BK
1
BK Avarta (2)
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Skibby IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Gislinge BK
7
Tune IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Avedøre IF
4
Røde Stjerne BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
19:00
Bramsnæs FB
5
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
BK Avarta (2)
RU
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
19:00
Tune IF
1
Bramsnæs FB
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Gislinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
Mørkøv IF
2
BK Avarta (2)
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
RU
Avedøre IF
UHHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Skibby IK
2
Røde Stjerne BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:45
Avedøre IF
10
Mørkøv IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Gislinge BK
6
Skibby IK
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Røde Stjerne BK
1
RU
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:45
Bramsnæs FB
2
Føllenslev-Særslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
BK Avarta (2)
6
Tune IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
19:00
Føllenslev-Særslev IF
2
BK Avarta (2)
6
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
19:30
Mørkøv IF
5
Røde Stjerne BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
19:30
Tune IF
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Skibby IK
1
RU
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:00
Gislinge BK
5
Bramsnæs FB
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Avedøre IF
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
RU
6
Mørkøv IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Bramsnæs FB
3
Skibby IK
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Røde Stjerne BK
3
Tune IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
BK Avarta (2)
3
Gislinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
19:15
Tune IF
0
RU
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Føllenslev-Særslev IF
Røde Stjerne BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:45
Skibby IK
2
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:00
Gislinge BK
0
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:00
BK Avarta (2)
3
Bramsnæs FB
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
18:30
Mørkøv IF
Tune IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
RU
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Skibby IK
0
BK Avarta (2)
11
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
17:30
Røde Stjerne BK
1
Gislinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
14:00
Avedøre IF
Bramsnæs FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
19:30
Tune IF
2
Skibby IK
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:00
Føllenslev-Særslev IF
6
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
19:00
Gislinge BK
2
RU
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
BK Avarta (2)
Avedøre IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Bramsnæs FB
0
Røde Stjerne BK
0
|