Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2022
19:00
Køge BK
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:00
Hundested IK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
20:45
Lejerbo BK (1)
Rosenhøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:15
Lejerbo BK
Ejby IF 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
10:00
Albertslund IF (1)
KFUM BK, Roskilde (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
11:00
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
09:30
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
11:15
Albertslund IF
Avedøre IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:30
Albertslund IF
Avedøre BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:00
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2023
20:30
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2023
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2023
20:30
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:15
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2023
20:30
Taastrup FC
Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:15
Albertslund IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
19:15
Brødeskov IF (1)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Lejerbo BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
19:00
Ringsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Herstedøster IC (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
Ringsted IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Grantoften IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
Vallensbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (2)
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
19:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (3)
Ejby IF 1968 (2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
18:00
Avedøre IF (2)
Herstedøster IC (6)
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:45
Herstedøster IC (4)
Islev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:00
Avedøre IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Albertslund BS 72 (2)
Mosede BK (2)
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Lejerbo BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse (1)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
Herstedøster IC (5)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
17:45
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
17:45
Lejerbo BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
17:30
Albertslund IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:30
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
17:00
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
17:15
Albertslund IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
19:00
Ringsted IF
Høng GF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
20:00
Ejby IF 1968
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
19:30
Brødeskov IF
SIF Oldboys/Girls (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2023
20:00
Ejby IF 1968
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
19:00
Brødeskov IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
10:00
Albertslund IF (6)
Ejby IF 1968 (9)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
20:30
Taastrup FC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
Albertslund IF (7)
Taastrup FC (6)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
10:00
Albertslund IF (8)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
Albertslund IF (9)
Avedøre IF (7)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Albertslund IF (10)
Ejby IF 1968 (10)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:30
Brødeskov IF (4)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:30
Taastrup FC (7)
Ejby IF 1968 (11)
|
|||||||||||||||||||
05. feb
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb
20:00
Ejby IF 1968
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Brødeskov IF
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:30
Brødeskov IF
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Brødeskov IF (7)
Jyllinge FC (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar
20:00
Ejby IF 1968
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
26. mar
20:00
Ejby IF 1968 (8)
Avedøre IF (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:00
Avedøre IF (9)
Mosede BK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:30
REOS VG Fodbold
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Køge BK Veteran Reos (1)
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Lejerbo BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
HG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Ringsted IF
Ørslev-Bjerge IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Lejerbo BK (6)
Greve Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Køge BK Veteran Reos
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Avedøre IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Albertslund BS 72 (7)
Taastrup FC (9)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
B 92 - Slagelse
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Taastrup FC (14)
Vallensbæk IF (6)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Avedøre IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Lejerbo BK
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:15
Taastrup FC
BSF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
RIngsted IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Ringsted IF
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Ringsted IF
B92 Slagelse
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Avedøre IF
AIF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Albertslund BS 72 (9)
Grantoften IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Lejerbo BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:00
Avedøre IF (14)
Islev BK (3)
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Avedøre IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Albertslund BS 72 (11)
Vallensbæk IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Lejerbo BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Rosenhøj BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Taastrup FC
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:15
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Lejerbo BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Avedøre IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
Albertslund BS 72
Taastrup FC
|