TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 32

    • 13:00 - 15:30

      Søften GF

      Neptunvej 17
      8382 Hinnerup
    • 10:00 - 12:30

      IF Midtdjurs

      Marienhoffvej 13A
      8550 Ryomgård
    • 13:00 - 15:30

      Brædstrup IF

      Skovvejen 26
      8740 Brædstrup
    • 10:00 - 12:30

      Rindum SU

      Kirkevej 26
      6950 Ringkøbing
    • 10:00 - 12:30

      Dronningborg B

      Udbyhøjvej 191
      8930 Randers NØ
  • Uge 33

    • 16:30 - 19:00

      Støvring IF Fodbold

      Kr. Østergårdsvej 2
      9530 Støvring
    • 17:00 - 19:30

      Hadsten Sports Klub

      Skovvangsvej 20
      8370 Hadsten
    • 16:30 - 19:00

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
    • 10:00 - 12:30

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
    • 11:00 - 13:30

      Viborg FF

      Kirkebækvej 94
      8800 Viborg
  • Uge 34

    • 15:00 - 17:30

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 16:30 - 19:00

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
    • 16:00 - 18:30

      Sønderup/Suldrup IK Frem

      Hjedsbækvej 291
      9541 Suldrup
    • 14:30 - 17:00

      Ribe BK

      Sportsvej 8
      6760 Ribe
    • 14:00 - 16:30

      Stavtrup IF Fodbold

      Søholmvej 4
      8260 Viby J
    • 10:00 - 12:30

      ASA, Aarhus

      F. Vestergaardsgade 3
      8000 Aarhus C
    • 10:00 - 12:30

      Bov IF

      Harkærvej 3A
      6340 Kruså
  • Uge 35

    • 16:00 - 18:30

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
    • 17:00 - 19:30

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 17:00 - 19:30

      Kjellerup IF

      Hasselvej 13
      8620 Kjellerup
    • 16:30 - 19:00

      Bording IF

      Klochsvej 25
      7441 Bording
    • 14:00 - 16:30

      Nøvling FK

      Nøvling Skolevej 5
      9260 Gistrup
    • 10:00 - 12:30

      Vejlby Skovbakken Aarhus

      Vejlby Centervej 51
      8240 Risskov
    • 10:00 - 12:30

      Kristrup Boldklub

      Holmsgårdsvej 35
      8960 Randers SØ
  • Uge 36

    • 14:00 - 16:30

      FC Skanderborg

      Frueringvej 5
      8660 Skanderborg
    • 13:00 - 15:30

      Stensballe IK

      Bygaden 59
      8700 Horsens
    • 16:30 - 19:00

      Hatting-Torsted Fodbold

      Grønhøjvej 1
      8700 Horsens
    • 14:00 - 16:30

      Galten FS

      Baunevej 11
      8464 Galten
    • 15:30 - 18:00

      Hedensted IF

      Jørgensens Alle 26
      8722 Hedensted
    • 10:00 - 12:30

      Hviding IF

      Egebækvej 30
      6760 Ribe
    • 10:00 - 12:30

      Tjæreborg IF

      Brovej 12
      6731 Tjæreborg
  • Uge 37

    • 16:00 - 18:30

      Snejbjerg SG&I

      Nørretanderupvej 28
      7400 Herning
    • 17:00 - 19:30

      Vejle Boldklub

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 11:00 - 13:30

      AaB

      Hornevej 2
      9220 Aalborg Øst
    • 16:00 - 18:30

      Sommersted IF

      Vestermarksvej 2
      6560 Sommersted
    • 10:00 - 12:30

      Odder IGF Fodbold

      Parkvej 5
      8300 Odder
    • 10:00 - 12:30

      FC GOG Fodbold

      Stadionvej 15
      7323 Give
  • Uge 38

    • 16:00 - 18:30

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Voerbjergvej 42
      9400 Nørresundby
    • 10:00 - 12:30

      Kvaglund IF

      Birkekrattet 13
      6705 Esbjerg Ø
    • 10:00 - 12:30

      Svenstrup-Godthåb IF

      Bautastenen 27
      9230 Svenstrup J
  • Uge 39

    • 16:00 - 18:30

      Sabro IF

      Damvej 110
      8471 Sabro
    • 15:00 - 17:30

      Nord-Als B

      Stadionvej 1
      6430 Nordborg
    • 10:00 - 12:30

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning