Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Måløv BK
5
Bagsværd BK
2
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Måløv BK
Hareskov IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:45
Måløv BK
4
Herlev IF
2
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Måløv BK
3
Gundsølille SGIF
2
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Måløv BK
4
Brøndbyernes IF
1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Måløv BK
Stenløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Måløv BK
2
BK Vest, Rødovre
4
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Måløv BK
FC Rudersdal
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Måløv BK
Hareskov IF/Værløse BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Måløv BK
Albertslund BS 72
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
UHT
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Måløv BK
Herstedøster IC
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Måløv BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Måløv BK
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Kr. Værløse IF
LSF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ølstykke FC
LSF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Måløv BK
Lundtofte Boldklub
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BK Avarta
Slagslunde-Ganløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Stenløse BK
BSF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Måløv BK
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Veksø IF
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Slangerup & Omegn IF (1)
Slangerup & Omegn IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Måløv BK
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
LSF (2)
Slangerup & Omegn IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
LSF (1)
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
BSF
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ølstykke FC
Veksø IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
BK Avarta
Stenløse BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Slangerup & Omegn IF (2)
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Kr. Værløse IF
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Slangerup & Omegn IF (1)
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
LSF (1)
LSF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Måløv BK
Veksø IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Slagslunde-Ganløse IF
BSF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Stenløse BK
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Måløv BK
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Slangerup & Omegn IF (1)
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
LSF (2)
Slangerup & Omegn IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Måløv BK
LSF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
BSF
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Veksø IF
Slagslunde-Ganløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Måløv BK
BK Avarta
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Måløv BK
Lyngby Boldklub 1921
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Måløv BK
Ålholm IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Måløv BK
Fredensborg BI
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Måløv BK
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Måløv BK
Orient GI
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Måløv BK
IF Bytoften
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Måløv BK
Jyllinge FC
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Måløv BK
FC Jonstrup
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Måløv BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:30
Måløv BK
Brøndby Strand IK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Måløv BK
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Måløv BK
Jægerspris IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Måløv BK
Farum BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Måløv BK
SIF Oldboys/Girls
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Måløv BK
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Måløv BK
Ølstykke FC
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Måløv BK
B. 77, Rødovre
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
12:00
Måløv BK
Bosna IF
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Måløv BK
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Måløv BK
Farum BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Måløv BK
Albertslund IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Måløv BK
Jyllinge FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Måløv BK
Ølstykke FC
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Måløv BK
Rosenhøj BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Måløv BK
FC Rudersdal
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Måløv BK
Taastrup Idrætsforening
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Måløv BK
BK Avarta (1)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Måløv BK
Glostrup
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Måløv BK
Herstedøster IC
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Måløv BK
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|