Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Sundby Bk.
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
KFUM BK, Roskilde
Rørvig IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KFUM BK, Roskilde
BK Friheden
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
KFUM BK, Roskilde
Brønshøj BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
KFUM BK, Roskilde
Kirke Hyllinge IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Vindinge IF
KFUM BK, Roskilde
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Greve Fodbold (4)
Himmelev-Veddelev BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Himmelev-Veddelev BK (1)
Gevninge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Greve Fodbold (3)
Vindinge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Himmelev-Veddelev BK (2)
Himmelev-Veddelev BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Gevninge IF
Greve Fodbold (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Vindinge IF
Greve Fodbold (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Himmelev-Veddelev BK (1)
Greve Fodbold (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
KFUM BK, Roskilde
Himmelev-Veddelev BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Greve Fodbold (4)
Gevninge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Himmelev-Veddelev BK (1)
Vindinge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Gevninge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Greve Fodbold (3)
KFUM BK, Roskilde
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
KFUM BK, Roskilde
Lyngby
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
KFUM, Roskilde
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ishøj IF
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
FC Lejre
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
KFUM BK, Roskilde
Ishøj IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Holbæk B&I
FC Lejre
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Himmelev-Veddelev BK
Ishøj IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
FC Lejre
KFUM BK, Roskilde
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Ishøj IF
FC Lejre
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
KFUM BK, Roskilde
Gevninge IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
KFUM BK, Roskilde
Karlslunde IF
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Rørby-Værslev IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
GVI
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
KFUM BK, Roskilde
Raklev GI
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
KFUM BK, Roskilde
IF Bytoften
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
KFUM BK, Roskilde
Stenlille IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Helsingør IF Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
KFUM BK, Roskilde
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
KFUM, Roskilde
B 1908
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
FC Lejre
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KFUM BK, Roskilde
CFK
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
KFUM BK, Roskilde
Vindinge IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Elite Bornholm
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Raklev GI
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
KFUM BK, Roskilde
Farum BK 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KFUM BK, Roskilde
Glostrup
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KFUM BK, Roskilde
Himmelev-Veddelev BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
KFUM BK, Roskilde
Sundby Bk.
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|