Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:15
Vallensbæk IF (2)
Farum BK (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Vallensbæk IF
LSF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Vallensbæk IF
Ølstykke FC
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Vallensbæk IF
Ringsted IF
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Vallensbæk IF
2
Vestegnen FK (1)
2
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vallensbæk IF (2) (1)
Taastrup FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Vallensbæk IF
Glostrup
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vallensbæk IF (1)
Roskilde Boldklub
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vallensbæk IF
Solrød FC
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vallensbæk IF
BK Avarta (1)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Vallensbæk IF
Solrød FC
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Vallensbæk IF
SIF Oldboys/Girls SVET (1)
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Vallensbæk IF
Måløv BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Vallensbæk IF
Herlev IF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
Bosna IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Vestegnen FK
Lejerbo BK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
IF Frem Bjæverskov
BK Avarta
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Herstedøster IC
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Vallensbæk IF
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:15
Vallensbæk IF
Ejby IF Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Vallensbæk IF
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Køge BK
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
BK Avarta
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Bagsværd BK
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Herlev IF
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
IF Frem Bjæverskov
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
BK Avarta
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Vallensbæk IF
AB
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Vallensbæk IF
Tølløse BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Vallensbæk IF
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Herlev IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Frem Bjæverskov
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
BK Avarta
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Herstedøster IC
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Bagsværd BK
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Vallensbæk IF
BK Vest, Rødovre
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Vallensbæk IF
Oversidder
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vallensbæk IF (2)
BSF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Taastrup FC (1)
Taastrup FC (3)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B. 1973, Herlev
Rosenhøj BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vallensbæk IF (1)
Værløse BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Vallensbæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Holmegaard GB
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Suså IF
Hundige BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Køge Nord FC
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Bagsværd BK (2)
Taastrup FC (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Bagsværd BK (1)
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
Vallensbæk IF (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Taastrup FC (3)
Bagsværd BK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
BSF
Taastrup FC (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Værløse BK
Bagsværd BK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Oversidder
Suså IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Vallensbæk IF
Holmegaard GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hundige BK
Køge Nord FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Oversidder
Holmegaard GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Taastrup FC (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
BK Friheden
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Vallensbæk IF (2)
Taastrup FC (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Bagsværd BK (1)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
BSF
Taastrup FC (3)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Bagsværd BK (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Rosenhøj BK
Værløse BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Suså IF
Køge Nord FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Vallensbæk IF
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Holmegaard GB
Hundige BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Suså IF
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Vallensbæk IF (1)
Taastrup FC (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Bagsværd BK (2)
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Taastrup FC (1)
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Bagsværd BK (1)
Vallensbæk IF (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Taastrup FC (3)
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
BSF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Værløse BK
Taastrup FC (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Rosenhøj BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Hundige BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Køge Nord FC
Vallensbæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Vestegnen FK
Torslunde-Ishøj IF (2)
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Vallensbæk IF
Jyllinge FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Vallensbæk IF
Lejerbo BK
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Vallensbæk IF
Svogerslev BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
Vestegnen FK (1)
FC Hvidovre
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vestegnen FK
Hedehusene Independents
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vestegnen FK (2)
BK Avarta
UDS
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Vestegnen FK
Ishøj IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Vallensbæk IF
Allerød Fodbold Klub
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Vallensbæk IF
Gevninge IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Vallensbæk IF
Ishøj IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:15
Vallensbæk IF
Greve Fodbold (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Vallensbæk IF
VG Fodbold
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Vallensbæk IF
Albertslund IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Vallensbæk IF
Herlev IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
Slagslunde-Ganløse IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Vallensbæk IF
Gundsølille SGIF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
Vestegnen FK
Avedøre IF
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vallensbæk IF
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vallensbæk IF
Frederikssund FB
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vallensbæk IF
Tune IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Vallensbæk IF
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Vallensbæk IF
Gislinge BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Vallensbæk IF
Ejby IF 1968
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Vallensbæk IF
Oversidder
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vallensbæk IF (2)
BSF
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vallensbæk IF
Taastrup FC
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Vallensbæk IF
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:45
Vestegnen FK
Køge BK (2)
UHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Vestegnen FK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Vestegnen FK (2)
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Vestegnen FK
SBV 09
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Vallensbæk IF
BK Friheden
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vallensbæk IF
Ølstykke FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:15
Vallensbæk IF (2)
Ølstykke FC
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:15
Vallensbæk IF
VG Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Vallensbæk IF
Himmelev-Veddelev BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Vallensbæk IF
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Vallensbæk IF
Grantoften IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vallensbæk IF (2)
Greve Fodbold
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vallensbæk IF
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
Vallensbæk IF
BK Avarta
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
Herstedøster IC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF (1)
FC Helsingør (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
Glostrup
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:15
Vallensbæk IF (2)
VG Fodbold
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:15
Vallensbæk IF
Ishøj IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:15
Vallensbæk IF
Ishøj IF (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:30
Vestegnen FK (1)
Glostrup
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|