Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
20:15
IF Bytoften
BFC Lundegården
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:15
IF Bytoften
FC Galaksi
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
IF Bytoften
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:55
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:55
IF Bytoften
Espergærde IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
IF Bytoften
Ishøj IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:15
IF Bytoften
Hørsholm-Usserød IK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
IF Bytoften (1)
Brede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften (2)
Herlev IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften
Glostrup
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Bytoften
Gladsaxe-Hero BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Bytoften
Hornbæk IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
IF Bytoften
Slangerup & Omegn IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
IF Bytoften
Bagsværd BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
IF Bytoften
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
IF Bytoften (1)
Kontra BK
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
IF Bytoften
Taastrup FC
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:40
IF Bytoften
Hareskov IF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
IF Bytoften (2)
Vigerslev (1)
UHT
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
IF Bytoften
Espergærde IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
IF Bytoften
Albertslund IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:15
IF Bytoften
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
IF Bytoften
AB (1)
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:55
IF Bytoften
Ølsted IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:55
IF Bytoften
FC Rudersdal
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
IF Bytoften
Taastrup Idrætsforening
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:15
IF Bytoften
Taarbæk IF
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:45
IF Bytoften
Hareskov IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
IF Bytoften (1)
BSF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
IF Bytoften
Orient GI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
IF Bytoften
Måløv BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
IF Bytoften
Bagsværd BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
IF Bytoften
Måløv BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
IF Bytoften
Ejby IF 1968
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
IF Bytoften (1)
Værløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
IF Bytoften (2)
BK Friheden
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
IF Bytoften
Hekla
Træningskamp U12 - Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:20
IF Bytoften
Herstedøster IC
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
IF Bytoften
Greve Fodbold
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
IF Bytoften
BSF
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
IF Bytoften
FC Ballerup
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
IF Bytoften
Vallensbæk IF
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
IF Bytoften
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
IF Bytoften
Orient GI
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
IF Bytoften (1)
FC Ishøj
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:15
IF Bytoften
Glostrup 95 (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:40
IF Bytoften (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:55
IF Bytoften
Stenløse BK
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:55
IF Bytoften
Allerød Fodbold Klub
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:20
IF Bytoften
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:20
IF Bytoften
Mosede BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|