Espergærde IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet Liga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
NordicBet LIGA - Grundspil 2023/24 1.Division
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 3 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1
Kvindeserie Pokalen 23-24 Pulje 1
M+32 1 - 2024 Pulje 1
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 1
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 1
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1
VinterBOLD U-15 piger 1 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 piger (12) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 piger (13) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 3
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 8
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 6

Log ind