Greve Fodbold

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 2 Pulje 3
Serie 4A - Forår Pulje 3
Serie 4B - Forår Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 4
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 17
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 21
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 16

Log ind