MENU

Haslev FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 2
Serie 3 Pulje 8
Serie 5 - Efterår Pulje 9
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 4
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 5
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5
U11
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 5
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 4 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 2
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 2
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 4 Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 4
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 4
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 5
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 3

Log ind