MENU

Haslev FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 2
Serie 3 Pulje 8
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P1
U19
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 1
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 1-2 (09) VinterBOLD Pulje 1
U13
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U12
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 7
U11
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 2
U11 Drenge 1 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 7
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 8
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 22
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 8
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 23
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 8
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 8
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 6
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 2
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 13
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 6
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 16
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 6
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 7
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 4
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 4
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 5
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Hashøj/Sørbyhallen 4/12 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Hashøj/Sørbyhallen 4/12 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Hashøj/Sørbyhallen 4/12 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 1

Log ind