Herlufsholm GF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 2
Sjællandsserien
Serie 3 Pulje 8
Serie 3
Serie 4 - Efterår
Serie 5 - Efterår
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
Kvindesjællandsserien - Efterår
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Finals 8:8 Kvindesenior 2 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
Veteran-LP Øst
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
U16 Drenge Mester (09) Efterår
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
U16 Drenge 1 (09) Efterår
U16 Piger 1 (09) Efterår
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
8:8 U16 Piger (09) Efterår
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
8:8 U15/U16 Drenge Efterår
SM FINALS U15 drenge 2 Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
U14 Drenge Mester (11) Efterår
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
U14 Drenge 3 (11) Efterår
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 2 (11) Efterår
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.3 Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 3
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 3
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1

Log ind