Holmegaard GB

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 4
Serie 2
Serie 4A - Forår Pulje 6
Serie 4 - Efterår
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
Kvindeserie 2 - Efterår
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
Old Boys-LP Øst
U19
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 4
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår
U17
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
SM FINALS U17 drenge 3 Pulje 1
U15
U15 Drenge 3 (10) Efterår
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 2
8:8 U15/U16 Drenge Efterår
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
U14 Drenge 3 (11) Efterår
U13
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1

Log ind