Hundige BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 3
Serie 3
Serie 4B - Forår Pulje 3
Serie 5 - Efterår
Serie 5 - Forår Pulje 4
Serie 5 - Forår Pulje 5
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
Kvindeserie 2 - Efterår
8:8 Herresenior 1 - Efterår
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
8:8 M+32 1 - Efterår
8:8 M+32 2 - Efterår
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
Finals 8:8 m+32 2 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
8:8 M+45 2 - Efterår
Legends League række B Pulje 1
U16
8:8 U16 Piger (09) Efterår
U15
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 4 (10) Efterår
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 drenge 5:5 (12) begynder - 12. maj Pulje 1
U12 drenge 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæ Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U12 (12)5:5 2-3 SØN Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 8
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 8
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 1 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 SØN Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 32
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 6
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 22
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 23
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 2

Log ind