Karlslunde IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 3 Pulje 5
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
8:8 M+40 (Veteran) Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 M+40 (Veteran) Pokal 23/24 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 4
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2-3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2-3 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2-3 SØN Pulje 3
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
U6
Fodboldfestival - MÅLFEST U6 dr (18) Taastrup 21/4 Pulje 1
Fodboldfestival - MÅLFEST U6 dr (18) Taastrup 21/4 Pulje 1
Fodboldfestival - MÅLFEST U6 dr (18) Taastrup 21/4 Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 11

Log ind