Lyngby Boldklub 1921

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2024/25 SL
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Future Cup 2023/24 Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 3
Serie 4B - Forår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
M+32 1 - 2024 Pulje 2
Veteran-LP Øst
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (08) Efterår
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
SM FINALS U16 piger 2 Pulje 1
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 1
U15
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår
U12
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 8
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 4
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 12
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 3
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5:5 (16) beg. - 13. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 25
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13

Log ind