Rosenhøj BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 2
Serie 3
Serie 4A - Forår Pulje 2
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
U13
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
Finals U13 Drenge 3 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 piger 5:5 (13) begynder - 14. april Pulje 1
U11 piger 5:5 (13) begynder - 28. april Pulje 1
U11 piger 5:5 (13) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 8
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 8
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 18
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april Pulje 1

Log ind