B. 73, Slagelse

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1 Pulje 2
Serie 2
Serie 3 Pulje 7
Serie 3
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
U17 Drenge 1 (08) Efterår
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
U17 Drenge 3 (08) Efterår
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
Futsal - U-16 Piger DM Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
8:8 U15/U16 Drenge Efterår
U14
U14 Drenge Mester (11) Efterår
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår
U12
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg LØR Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.2 Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 Beg LØR Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 5
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 1
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 1
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 6
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 1

Log ind