Ølstykke FC

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 Herresenior Pokal 23/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Kvindeserie Pokalen 23-24 Pulje 1
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 1
8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 23
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 9

Log ind