Boldklubben Hellas

Ryd
Hold Pulje
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 4, P2/9 Forår P8
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
VinterBOLD 7/8-mands M+45 2 Pulje 1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U14
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 6
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 6
VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 2
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 Pulje 1
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3

Log ind