Vanløse Idræts Forening

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P7
Serie 4, P2/9 Forår P6
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U16
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2

Log ind