Boldklubben Vestia

Ryd
Hold Pulje
Senior
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind