MENU

FC Holte //

Ryd
Hold Pulje
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) begynder - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. - 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 4, 3 baner
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 10
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 10
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 13

Log ind