MENU

Taastrup FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 5
Serie 4 - Efterår Pulje 6
Serie 5 - Efterår Pulje 5
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U10
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 5
U9 piger 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1, 2 baner
U9 piger 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1, 2 baner
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 4
U9 piger 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 1
U9 piger 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 1, 3 baner
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 1, 3 baner
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 1
BonBon Cup U8 piger (15) 5M 2 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4

Log ind