Avedøre IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Serie 5 - Forår Pulje 4
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
SM Serie 3 Pulje 1
Finals 8:8 Herresenior 1 Pulje 1
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
U15
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
U13
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13)5:5 Beg SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13)5:5 Beg SØN Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 3
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 5
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 17
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1

Log ind