MENU

IF Frem Bjæverskov Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 4
Serie 4B - Forår
Herresenior S4-S6 VinterBOLD Pulje 8
U19
U19 Drenge Futsal Mellemrunde B (04-05) Pulje 1
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U15
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 1
U13
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål C Pulje 4
U13 drenge (10) håndboldmål C-mellem Pulje 3
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 3
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 7
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 8
U9
U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 6
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 17
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 6
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 4
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8 dr (15) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 1
U8 dr (15) ½ bane Strøby 19/3 Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hashøj/Dalmose I&K 8/1 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Hashøj/Dalmose I&K 8/1 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 5/2-2023 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 5/2-2023 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 5/2-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 26/2 Medaljestævne Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 26/2 Medaljestævne Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 26/2 Medaljestævne Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 4
U7 dr (16) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 2
U7 dr (16) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 3
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 2
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 1
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 8/1-2023 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 8/1-2023 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Strøby 22/1-2023 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Strøby 11/2-2023 Pulje 2
U6 dr (17) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 2
U6 dr (17) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 1
U6 dr (17) ½ bane Tune 12/3 Medaljestævne Pulje 4
U6 dr (17) ½ bane Tune 12/3 Medaljestævne Pulje 3

Log ind