U15 Drenge 4 (09) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
627284
to11-04 2024
18:00 Pedella Park Kunstgræs
3
-
2
11. apr
18:00
Hornbæk IF
3
Hareskov IF/Værløse BK
2
627282
14-04 2024
10:00
Oversidder
Lynge Idrætsanlæg
14. apr
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
627283
14-04 2024
12:30 Farum Park
1
-
7
14. apr
12:30
Farum BK
1
Snekkersten IF
7
627281
14-04 2024
12:30 Helsinge Stadion
5
-
2
14. apr
12:30
Helsinge Fodbold
5
Hørsholm-Usserød IK
2
627289
on17-04 2024
18:00 Værløse Stadion
3
-
0
17. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
3
Lynge-Uggeløse IF
0
627285
on17-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
17. apr
19:00
Snekkersten IF
2
Hornbæk IF
3
627288
21-04 2024
11:00
Oversidder
21. apr
11:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
627287
21-04 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
6
21. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Brede IF
6
627286
21-04 2024
14:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
2
-
8
21. apr
14:00
B. 82, Virum
2
Farum BK
8
627280
ma22-04 2024
18:15 Brede Idrætsplads
12
-
2
22. apr
18:15
Brede IF
12
B. 82, Virum
2
627291
27-04 2024
10:00
Oversidder
Brede Idrætsplads
27. apr
10:00
Brede IF
Oversidder
627293
28-04 2024
12:30 Farum Park
UHT
28. apr
12:30
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
UHT
627299
on01-05 2024
18:00 Værløse Stadion
1
-
3
01. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
1
Brede IF
3
627297
05-05 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
4
05. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Helsinge Fodbold
4
627296
05-05 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
HHT
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
HHT
627298
05-05 2024
15:00
Oversidder
05. maj
15:00
Oversidder
Farum BK
627292
ti07-05 2024
19:00 Helsinge Stadion
UHT
07. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
627302
to09-05 2024
10:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
UHT
09. maj
10:00
B. 82, Virum
Hørsholm-Usserød IK
UHT
627301
11-05 2024
10:00 Brede Idrætsplads
3
-
0
11. maj
10:00
Brede IF
3
Lynge-Uggeløse IF
0
627300
12-05 2024
10:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
12. maj
10:00
Snekkersten IF
Oversidder
627303
12-05 2024
12:30 Farum Park
UHT
12. maj
12:30
Farum BK
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
627305
ti14-05 2024
18:15 Pedella Park
3
-
3
14. maj
18:15
Hornbæk IF
3
Helsinge Fodbold
3
627309
18-05 2024
12:00 Pedella Park
UHT
18. maj
12:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
UHT
627318
18-05 2024
12:00 Pedella Park
6
-
3
18. maj
12:00
Hornbæk IF
6
Brede IF
3
627313
on22-05 2024
18:00 Værløse Stadion
HHT
22. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Snekkersten IF
HHT
627295
to23-05 2024
18:30 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
1
-
7
23. maj
18:30
B. 82, Virum
1
Hornbæk IF
7
627310
26-05 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
HHT
26. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK
HHT
627312
26-05 2024
15:00
Oversidder
26. maj
15:00
Oversidder
B. 82, Virum
627308
ma27-05 2024
18:30 Helsinge Stadion
0
-
2
27. maj
18:30
Helsinge Fodbold
0
Brede IF
2
627290
on29-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
29. maj
19:00
Snekkersten IF
B. 82, Virum
UHT
627315
01-06 2024
14:00 Fuglsanggårdsskolen
UHT
01. jun
14:00
B. 82, Virum
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
627314
02-06 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
HHT
02. jun
10:00
Snekkersten IF
Lynge-Uggeløse IF
HHT
627317
02-06 2024
12:30 Farum Park
1
-
3
02. jun
12:30
Farum BK
1
Helsinge Fodbold
3
627316
02-06 2024
13:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
HHT
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
HHT
627294
ti04-06 2024
18:00 Pedella Park
7
-
1
04. jun
18:00
Hornbæk IF
7
Lynge-Uggeløse IF
1
641550
on05-06 2024
18:00 Værløse Stadion
05. jun
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
641549
to06-06 2024
18:00
Oversidder
Pedella Park
06. jun
18:00
Hornbæk IF
Oversidder
632233
09-06 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
6
-
1
09. jun
10:00
Lynge-Uggeløse IF
6
B. 82, Virum
1
632232
09-06 2024
13:30 Helsinge Stadion
HHT
09. jun
13:30
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
HHT
627541
ma10-06 2024
18:00 Brede Idrætsplads
4
-
6
10. jun
18:00
Brede IF
4
Farum BK
6
642357
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
UHT
14. jun
18:00
Oversidder
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
642319
15-06 2024
14:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
HHT
15. jun
14:00
B. 82, Virum
Helsinge Fodbold
HHT
641551
16-06 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
16. jun
10:00
Snekkersten IF
Brede IF
UHT
642354
16-06 2024
12:30 Farum Park
16. jun
12:30
Farum BK
Hornbæk IF
642320
16-06 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
HHT
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind