Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. jul
13:00
AGF, Aarhus (6)
Udvalgt hold Nigeria
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. jul
12:00
AGF, Aarhus (15)
SønderjyskE
U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
15:00
AGF, Aarhus
Varde IF
U14 Drenge Liga 3 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:15
AGF, Aarhus (2)
Aarhus 1900 (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
AGF, Aarhus
Lyngby Boldklub 1921
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
AGF, Aarhus
Lyngby Boldklub 1921
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
15:30
AGF
Østbirk IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:15
AGF, Aarhus
Ådalen IF (17)
U16/U17 Drenge C (2008/09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:15
AGF, Aarhus
Røde Fane IF
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:15
AGF, Aarhus
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 40 år 7:7 Efterår 24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
AGF, Aarhus (1)
FC Royal
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:45
AGF, Aarhus (2)
Odder IGF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
AGF, Aarhus
ØBG Silkeborg
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
AGF, Aarhus
Stavtrup/Viby
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AGF, Aarhus
ASA, Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
AGF, Aarhus
VRI
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:45
AGF, Aarhus
Grundfør UI
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 758
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
AGF, Aarhus (2)
SGF/GUI
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:15
AGF, Aarhus
Randers Freja
U13 Drenge Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 701
|