Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug
18:00
Hannæs Sport
Nors/Hillerslev
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hannæs Sport
Hanstholm IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Hannæs Sport
FS Nordvestmors (1)
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
Frøstrup/Hannæs IF
Klitmøller IF
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Hannæs Sport
Thisted FC (2)
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Hannæs Sport
HVA Sydthy
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Hannæs Sport
Klitmøller IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Hannæs Sport
Nordvestmors/Sydmors
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
27. aug
10:00
Fjerritslev Skole
Sjørring Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
11:05
Sjørring Skole
Hannæs-Østerlid Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
12:10
Hannæs-Østerlid Skole
Fjerritslev Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Hannæs Sport
HVA Sydthy
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Hannæs Sport
Thisted FC
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:50
Frøstrup/Hannæs IF
Hundborg B
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Hannæs Sport
Sydmors IF
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Hannæs Sport
Biersted IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Hannæs Sport
Skive IK
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Hannæs Sport
Nordthy IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:10
Frøstrup/Hannæs IF
Nors B
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|