Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. jul
11:00
Vejle B (8)
Silkeborg IF (13)
U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
27. jul
11:00
Vejle B (10)
Silkeborg IF (14)
U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Vejle B (6)
Silkeborg IF (13)
U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Vejle B
Vorup FB
Kvindeserie Vest / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Vejle B
FC Fredericia
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Vejle B
Varde IF
U17 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
11:00
Vejle B
Herning Fremad
U15 Drenge Liga 3 x 30 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. aug
13:00
Vejle B
Viborg FF
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:30
Vejle B
Rask Mølle OIF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Vejle B
Dalum IF
U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Vejle B
AaB
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Vejle B
AaB
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Vejle B
Dalum IF
U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Vejle B
Hedensted IF
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Vejle B
Hedensted IF
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
Vejle B
FC Skanderborg
U11 Piger B / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
Vejle B
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
FC SevenOaks
Erritsø GIF
M+32 B 11:11 - efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Vejle B
FC Århus Syd
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 889
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Vejle B
Team Odense Q
U15 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 862
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Vejle B
Varde IF
U17 Piger Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Vejle B
Vinding SF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 287
|