Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:00
Kirke Hyllinge IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Kirke Hyllinge IF
Lynge-Broby IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Kirke Hyllinge IF
Vallensbæk IF (1)
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø IF
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Kirke Hyllinge IF
Tuse IF
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Kirke Hyllinge IF
Kokkedal BK
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Kirke Hyllinge IF
Tølløse BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Kirke Hyllinge IF
Skibby IK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Kirke Hyllinge IF
Fårevejle BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Kirke Hyllinge IF
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:45
Kirke Hyllinge IF
Jyllinge FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Kirke Hyllinge IF
Såby/Hvalsø
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
FC Hornsherred
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
TFC Odsherred (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Glostrup
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
VG Fodbold
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø/Såby
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Kirke Hyllinge IF
Uvelse IF
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Taastrup FC
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Ukabuni IF
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Ølstykke FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
Kirke Hyllinge IF
Svogerslev BK
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|