Ølstykke Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
817850
fr26-07 2024
18:30 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
ANN
26. jul
18:30
Ølstykke FC (8)
Virum-Sorgenfri BK (4)
ANN
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
817851
ti30-07 2024
19:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
30. jul
19:00
Ølstykke FC (1)
LSF (11)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
183333
fr02-08 2024
18:30 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
02. aug
18:30
Ølstykke FC (9)
Vejby IF
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
183381
03-08 2024
13:00 Træningskamp Serie 2 Pulje 1
03. aug
13:00
Ølstykke FC
Jægerspris IK
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
183421
04-08 2024
11:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
BSF
04. aug
11:00
Ølstykke FC
BSF
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
836857
ma05-08 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
05. aug
19:00
Ølstykke FC
Hundested IK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
114051
10-08 2024
11:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
10. aug
11:00
Ølstykke FC
Brønshøj/Fix
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
183386
10-08 2024
12:00 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
10. aug
12:00
Ølstykke FC (10)
Såby Fodbold (12)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
770250
ma12-08 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
12. aug
14:00
Ølstykke FC
Ølstykke FC
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
113566
ma12-08 2024
18:30 U21 B, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
12. aug
18:30
Ølstykke FC
Frederikssund IK
U21 B, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
846987
ma12-08 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
12. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
Skibby IK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
817852
ti13-08 2024
18:30 Træningskamp Serie 3 Pulje 1
13. aug
18:30
Ølstykke FC (4)
BK Friheden (7)
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
520453
ti13-08 2024
18:45 Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
13. aug
18:45
Ølstykke FC (S3)
FC Lejre (S2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
846325
ti13-08 2024
19:00 M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
13. aug
19:00
Ølstykke FC
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
145889
on14-08 2024
18:30 Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
14. aug
18:30
Ølstykke FC
Skjold
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
294530
on14-08 2024
18:30 Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
14. aug
18:30
Ølstykke FC (2)
Ramløse IF (2)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
846981
on14-08 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
14. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
113840
to15-08 2024
18:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
15. aug
18:00
Ølstykke FC
Måløv BK
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
255693
fr16-08 2024
18:30 Sjællandsserien Pulje 1
16. aug
18:30
Ølstykke FC
Taastrup FC
Sjællandsserien Pulje 1
137187
fr16-08 2024
19:00 U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
16. aug
19:00
Ølstykke FC
Glostrup
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
911712
17-08 2024
11:00 U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
17. aug
11:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
931587
17-08 2024
11:00 U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
17. aug
11:00
Ølstykke FC
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
891644
17-08 2024
14:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1
17. aug
14:00
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
Serie 5 - Efterår Pulje 1
900385
17-08 2024
14:00 U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
17. aug
14:00
Ølstykke FC
Karlslunde IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
146577
18-08 2024
11:00 8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
LSF
18. aug
11:00
Ølstykke FC
LSF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
381962
18-08 2024
11:00 8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
BSF
18. aug
11:00
Ølstykke FC
BSF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
410707
18-08 2024
11:00 U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
18. aug
11:00
Ølstykke FC
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
958781
18-08 2024
11:00 U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
18. aug
11:00
Ølstykke FC
Hundested IK
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
390251
ma19-08 2024
18:00 U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
19. aug
18:00
Ølstykke FC
Farum BK (2)
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A

Log ind