Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. aug
13:30
Albertslund IF
Herstedøster IC
Træningskamp Serie 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Albertslund IF
Mosede BK
Træningskamp 55+ Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
Albertslund IF (6)
Brøndbyernes IF (11)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
17:45
Football Club Albertslund (1)
IF Hjorten, Herlev
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Albertslund IF
Glostrup
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Football Club Albertslund (2)
Bagsværd BK (Mester)
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:45
Albertslund IF (S5)
AB (S4 P3) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Albertslund IF (2)
Football Club Albertslund (2)
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Albertslund IF (3)
Oversidder
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Albertslund IF
Football Club Albertslund
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Albertslund IF
Kirke Hyllinge IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Albertslund IF
FC Ypsilon
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:45
Albertslund IF (1)
FC Holte
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Albertslund IF
Hareskov IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Albertslund IF
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Football Club Albertslund
Taastrup FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Football Club Albertslund (2)
Taastrup FC
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Football Club Albertslund
VEPI
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Albertslund IF (1)
LSF
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|