Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. jul
19:00
Farum BK
Holbæk B&I
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 - 2x 40 min. Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Farum BK (9)
Lyngby Boldklub 1921 (7)
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Farum BK (7)
Lyngby Boldklub 1921 (6)
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Farum BK (9)
Brøndbyernes IF (11)
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 - 2x 40 min. Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Farum BK (10)
OB (2)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Farum BK (8)
Vanløse (3)
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Farum BK (12)
KFUM
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
14:00
FC Nordsjælland (15)
AB (3)
Træningskamp U19 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
17:00
FC Nordsjælland (9)
HIK (4)
Træningskamp U17 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Farum BK (11)
Virum-Sorgenfri BK (3)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
FC Nordsjælland
B.93
Træningskamp U17 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
20:30
Farum BK
Humlebæk BK
M+40 - 2024 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Farum BK
Ålholm IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Farum BK (1)
Albertslund IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Farum BK
Espergærde IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Farum BK
FC Rudersdal
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Farum BK
Brede IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Farum BK (2)
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Farum BK (2)
LSF
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Farum BK
Lynge-Uggeløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Farum BK (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) helår Pulje 1
|