Lynge Idrætsanlæg

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
309137
ti05-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub (1)
05. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
738298
on06-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Dragør BK
06. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Dragør BK
583446
09-03 2024
11:15 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Fredensborg BI
09. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Fredensborg BI
486466
09-03 2024
13:00 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF INVICTUS XI
09. mar
13:00
Lynge-Uggeløse IF
INVICTUS XI
541965
10-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (20) Frem (3)
10. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub (20)
Frem (3)
309142
on13-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub
13. mar
20:15
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub
567021
to14-03 2024
20:15 VinterBOLD M+32 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF
14. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Kr. Værløse IF
318911
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 7/8-mands U-14 drenge Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Fremad Amager
16. mar
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Fremad Amager
583449
16-03 2024
11:15 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK
16. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Hørsholm-Usserød IK
920948
16-03 2024
13:30 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Østerbro IF
16. mar
13:30
Allerød Fodbold Klub
Østerbro IF
587273
17-03 2024
11:15 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold (2)
HHT
17. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold (2)
HHT
925653
17-03 2024
13:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk
17. mar
13:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
309107
on20-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Vapnagård FK 72
20. mar
20:15
Lynge-Uggeløse IF
Vapnagård FK 72
786224
23-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 6 Lynge-Uggeløse IF Hekla
23. mar
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Hekla
618079
23-03 2024
11:15 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Farum BK
23. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK
698089
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 Herstedøster IC (2) Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:00
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
698090
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 FC Holte Jyllinge FC (1)
24. mar
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (1)
698091
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC (1)
24. mar
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
698092
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 Herstedøster IC (2) FC Holte
24. mar
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
698093
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 Herstedøster IC (2) Jyllinge FC (1)
24. mar
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (1)
698099
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 3 Lynge-Uggeløse IF FC Holte
24. mar
10:50
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
424382
30-03 2024
13:00 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF Annisse IF
30. mar
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Annisse IF

Log ind