Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Nykøbing FC
NAB
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Nykøbing FC
2
A27
4
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Nykøbing FC
Suså IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Nykøbing FC
1
AC Amager Academy
2
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:45
Nykøbing FC
10
Solrød FC
0
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Nykøbing FC
0
Såby Fodbold
4
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Nykøbing FC
1
Brødeskov IF
1
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:15
Nykøbing FC
0
AC Amager Academy
2
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Nykøbing FC
Næstved I.F.
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Nykøbing FC
FIF, Hillerød
UDS
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Nykøbing FC
Høng GF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Nykøbing FC
Karlslunde IF
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Nykøbing FC
Oversidder
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Nykøbing FC
B. Frem
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Nykøbing FC
AIK 65 Strøby Fodbold
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Nykøbing FC
Guldborg
M+40 Veteran 8:8 2024/25 M+40 Veteran 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Nykøbing FC
TGB
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Nykøbing FC
B. Frem
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Nykøbing FC
TGB
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:45
Nykøbing FC
Oversidder
M+50 Master 8:8 2024/25 M+50 Master 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Nykøbing FC
LUIF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Nykøbing FC
ØUB
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nykøbing FC
Allerød FK
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Nykøbing FC
Køge BK
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nykøbing FC
Solrød FC
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Nykøbing FC
Herfølge BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Nykøbing FC
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Nykøbing FC
Vordingborg IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Nykøbing FC
Væggerløse
M+40 Veteran 11:11 2024/25 M+40 Veteran 11:11 2024/25
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:45
Nykøbing FC
SB (1)
M+40 Veteran 8:8 2024/25 M+40 Veteran 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Nykøbing FC
Solrød FC
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Nykøbing FC
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Nykøbing FC
NAB
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Nykøbing FC
Errindlev
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Nykøbing FC
NAB
M+50 Master 8:8 2024/25 M+50 Master 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Nykøbing FC
MB
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Nykøbing FC
FC Nakskov
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Nykøbing FC
Oversidder
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Nykøbing FC
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Nykøbing FC
Herlufsholm GF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Nykøbing FC
Hvidovre IF
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Nykøbing FC
Greve Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Nykøbing FC
Allerød FK
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:15
Nykøbing FC
Hvidovre IF
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Nykøbing FC
Nyråd/Vordingborg
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Nykøbing FC
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Nykøbing FC
Næstved I.F.
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Nykøbing FC
Greve Fodbold
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Nykøbing FC
Køge BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Nykøbing FC
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Nykøbing FC
Herlufsholm GF
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:45
Nykøbing FC
NAB
M+40 Veteran 8:8 2024/25 M+40 Veteran 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Nykøbing FC
FC Nakskov
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Nykøbing FC
Rødby
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Nykøbing FC
Benløse IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Nykøbing FC
ØUB
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Nykøbing FC
Ørslev GIF (V)
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Nykøbing FC
Sorø Freja
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Nykøbing FC
Vanløse
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Nykøbing FC
Holbæk B&I
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Nykøbing FC
Holbæk B&I
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Nykøbing FC
Fårevejle BK
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Nykøbing FC
Ørslev GIF (V)
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Nykøbing FC
Brøndbyernes IF
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:45
Nykøbing FC
Rudbjerg
M+40 Veteran 8:8 2024/25 M+40 Veteran 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Nykøbing FC
B. Frem
Oldies but Goldies +60 efterår 2024 Oldies but Goldies +60 (efterår 2024)
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Nykøbing FC
Slagelse B&I
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:30
Nykøbing FC
B93
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (09) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Nykøbing FC
Møns FK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Nykøbing FC
SIF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:30
Nykøbing FC
Ørslev GIF (V)
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:45
Nykøbing FC
SB (1)
M+50 Master 8:8 2024/25 M+50 Master 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Nykøbing FC
Køge Nord FC
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Nykøbing FC
Solrød FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Nykøbing FC
Ringsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Nykøbing FC
HB Køge
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Nykøbing FC
Herlufsholm GF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Nykøbing FC
AIK 65 Strøby Fodbold
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Nykøbing FC
LSF
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:15
Nykøbing FC
HB Køge
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Nykøbing FC
Nyråd/Langebæk Alliancen
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Nykøbing FC
Holbæk B&I
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Nykøbing FC
Bagsværd BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Nykøbing FC
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:45
Nykøbing FC
Horslunde
M+40 Veteran 8:8 2024/25 M+40 Veteran 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Nykøbing FC
Tingsted
Oldies but Goldies +60 efterår 2024 Oldies but Goldies +60 (efterår 2024)
|