Oversidderpladser indefodbold 2020/2021

Ledige pladser U8-U12 indendørs med bander
opdateret 28/10 kl. 07.40

U8 drenge 1 15/11 Blovstrød
13/12 Annisse
31/1 Fløng
6/3 Sengeløse
U8 drenge 1 31/10 Taastrup
12/12 Hedehusene
31/1 Fløng
7/3 Fløng
U9 pige begynder 15/11 Viby
13/12 Fløng
24/1 Tune
6/3 Hedehusene
U9 pige begynder 15/11 Viby
13/12 Fløng
24/1 Tune
6/3 Hedehusene
U9 pige begynder 15/11 Viby
13/12 Fløng
24/1 Tune
6/3 Hedehusene
U9 pige 2 14/11 Sengeløse
13/12 Fløng
9/1 Sengeløse
7/3 Fløng
U9 drenge 3 31/10 Haarlev
U9 drenge 2 31/10 Hvalsø
12/12 Præstø
9/1 Sengeløse
14/3 Rønnede
U9 drenge 1 31/10 Hvalsø
13/12 Blovstrød
10/1 Rønnede
6/3 Taastrup
U10 drenge begynder 12/12 Præstø
23/1 Ålholm
14/3 Rønnede
U10 drenge 2 14/11 Karise
13/12 Tune
10/1 Rønnede
14/3 Rønnede
U10 drenge 2 31/10 Jægerspris
U10 drenge 1 13/12 Gadstrup
17/1 Hedehusene
6/3 Taastrup
U11 pige 2 7/11 Fløng
21/11 Jægerspris
27/2 Gadstrup
U11 pige 2 7/11 Fløng
21/11 Jægerspris
24/1 Sengeløse
27/2 Gadstrup
U11 drenge begynder 31/10 Gadstrup
21/11 Faxe Ladeplads
23/1 Sengeløse
27/2 Faxe Ladeplads
U11 drenge begynder 7/11 Ålholm
28/11 Ålholm
23/1 Sengeløse
27/2 Ålholm
U11 drenge 3 8/11 Tune
21/11 Faxe Ladeplads
24/1 Faxe Ladeplads
28/2 Præstø
U11 drenge 3 8/11 Tune
21/11 Jægerspris
23/1 Sengeløse
27/2 Ålholm
U11 drenge 3 7/11 Præstø
22/11 Vipperød
24/1 Tune
28/2 Brødeskov
U11 drenge 3 7/11 Præstø
28/11 Hedehusene
24/1 Faxe Ladeplads
28/2 Præstø
U11 drenge 2 31/10 Gadstrup
U11 drenge 1 8/11 Tune
28/11 Fløng
16/1 Tølløse
27/2 Gadstrup
U11 drenge 1 8/11 Tune
28/11 Fløng
16/1 Tølløse
27/2 Gadstrup
U11 drenge 1 8/11 Tune
28/11 Fløng
16/1 Tølløse
27/2 Gadstrup
U12 pige 2 8/11 Hedehushallen
21/11 Borup
17/1 Blovstrød
28/2 Brødeskov
U12 drenge begynder 8/11 Taastrup
6/12 Sengeløse
24/1 Haarlev
27/2 Vipperød
U12 drenge begynder 8/11 Taastrup
6/12 Sengeløse
24/1 Haarlev
27/2 Vipperød
U12 drenge begynder 8/11 Taastrup
6/12 Sengeløse
24/1 Haarlev
27/2 Vipperød
U12 drenge 3 8/11 Taastrup
21/11 Taastrup
24/1 Taastrup
28/2 Præstø
U12 drenge 3 21/11 Taastrup
U12 drenge 2 8/11 Taastrup
21/11 Borup
24/1 Taastrup
28/2 Viby

 

 

 


 

Ledige pladser - Indendørs på håndboldmål U13 og ældre
Årgang Datoer
U13 Drenge C Pulje 1 22/11 i Borup Hallen  og 6/12 i Annisse
U13 Drenge C Pulje 2 22/11 i Borup Hallen  og 6/12 i Annisse
U13 Drenge C Pulje 4 22/11 i Strøby Hallen og 6/12 i Strøby Hallen
U13 Drenge B Pulje 1 22/11 i Taastrup Idrætshaller og 5/12 i Taastrup Idrætshaller
U14 Drenge C Pulje 1 22/11 i Annisse og 5/12 i Taastrup Idrætshaller
U15 Drenge B Pulje 2 21/11 i Fløng Hallen og 6/12 i Tune Hallen
U15 Drenge A Pulje 1 21/11 i Strøby Hallen og 6/12 i Viby Idrætscenter
Herresenior Pulje 5 22/11 i Fløng Hallen og 6/12 i Fløng Hallen

 

Ledige pladser Futsal U12 og yngre
Drenge    
Årgang Datoer og spillested Antal ledige pladser
U8 C+D 1/11 i Strøby 2
U8 C+ D 1/11 i Jægerspris 1
U8 A+B 1/11 i Tune 1
U8 A+B 1/11 i Taastrup 1
U8 A+B 1/11 i Strøby 1
U9 C+D 1/11 i Tune 1
U11 C+D 1/11 i Viby Sjælland 1
U11 C+D 1/11 i Jægerspris 1
U11 C+D 1/11 i Fløng-Hedehusene 1
U11 C+D 1/11 i Faxe Ladeplads 1
U11 A+B 1/11 i Fløng-Hedehusen 1
U11 A+B 1/11 i Faxe Ladeplads 1
U12 C+D 1/11 i Fløng Hehusene 1
U12 C+D 1/11 i Jægerspris 1
U12 C+D 1/11 i Tølløse 1
U12 C+D 1/11 i Faxe Ladeplads 1
U12 A+B 1/11 i Tølløse 1
U12 A+B 1/11 i Tune  1
U12 A+B 1/11 Viby  
     
Piger    
Årgang Dato og spillested Antal ledige pladser
U8 1/11 i Strøby 2
U9 1/11 i Fløng-Hedehusen 2
U11 1/11 i Tune 3
U12 1/11 i Tune 2

 

Ledige pladser Futsal U13 og ældre
Årgang Datoer og spillested Antal ledige pladser
U13 B   1
U14    2
U15 B   3
U16 B   2
U19 B   3
Herresenior    
     
Piger    
Årgang Datoer og spillested Antal ledige pladser
U14 A   2

U13 B

  3

 

Rækker med spilletid 2x20 (Sørger for egen hjemmebane hal)
Årgang Ledige pladser
U17 Drenge A 1
U16 Pige A 2