Administration

Thomas Lesly Rasmussen
Turneringschef Thomas Lesly Rasmussen
Fællesrækker, Herre DS, Pokalturnering, Futsal U13 og ældre 4634 0736 4092 8892 (Træffes 10-15)
Bente Zangenberg
Assistent Bente Zangenberg
Omstillingen, Flytning af kampe, Holdkort/resultat rykkere 4634 0730
Jesper Ran Pedersen
Administrator Jesper Ran Pedersen
3- og 5-mands, Indendørs U5-U12, Børneudvalg, IT-support 4634 0742
Lars Nielsen
Administrator Lars Nielsen
U13 og ældre, Ungdomsudvalget, Indendørs på håndboldmål U13 og ældre, Turneringsregler/spørgsmål 4634 0734
Brian Rasmussen
Administrator Brian Rasmussen
8-mandsturnering U12-U11, Event/stævner, Vinterbold, KlubOffice 4634 0741


Udvikling, Uddannelse og Dommer

-

DSC 8589 Photo
Chef for Udvikling, Uddannelse og Dommer Poul Duus Gilling

-

Frederik 1 Red
Souschef for Udvikling, Uddannelse og Dommer Frederik T. Løwenstein
Indsatser vedr. børnefodbold, Opstart af motionsfodboldhold samt Fodbold Fitness 4634 0777 2189 0388


Dommer

Dorthe Elkjær
Dommerassistent Dorthe Elkjær
Dommerpåsætning, Koordinator for dommerudvalget og Dommer HR/Uddannelsesgruppen 4634 0733
Anders Aastrand 2021
Dommerelev Anders Aastradsen
Dommerpåsætning 46340774

Regionale dommerpåsættere 

Jan Pedersen 11062020
Regional dommerpåsætter Jan Pedersen
Niels Ringvig
Regional dommerpåsætter Niels Ringvig


Udvikling

Venu 2 Red
Projektleder Venu Kandiah
Kommunale samarbejder, Velfærdsalliancer 4634 0778 4240 2172
Tobias Nickred
Projektleder Tobias Nick Jensen
Fodbold For Fremtiden, eFodbold, Sociale indsatser 4634 0749
Martin Boesen
Bevæg Dig For Livet-konsulent Martin Boesen
Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness 2042 5171
Søren Hørslev Nordtorp (1)
Projektkoordinator Søren Hørslev Nordtorp
Hovedet Kroppen Klubben, Turneringsudvikling, Events 4634 0745
DSC 2835 Favorit Red2
Junior projektkoordinator Nicklas Christoffersen
Turnerings/stævneudvikling - og afvikling, materialeudlejning, DBU Sjællands eventcrew 4647 3503
DSC 5138
Junior projektkoordinator Signe Mousing
Understøttelse af udviklingsprojekter 4632 3366
Katrine Viktor Andreassen 2021 Red (1)
Projektkoordinator (barselsvikar) Katrine Viktor Andreassen
Pigeraketten og Pige/kvinde-indsatser 46473506
Mille
Projektkoordinator Mille Louise Pedersen
Skills Camp, Sociale indsatser, FormandsLounge og Frivillighed 4634 0779
Andreas Larsen 2021
Bevæg Dig For Livet-konsulent og udviklingskoordinator Andreas Larsen
Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness, Ungdomsudvalg og udviklingsopgaver 4634 0732
Mathias De Krak 2021 Red
Udviklingspraktikant Mathias De Krak
Understøttelse af udviklingsopgaver 46473507
Frederik Osbech 2021 Red
Udviklingspraktikant Frederik Osbech
Understøttelse af udviklingsopgaver 46473508


Uddannelse

Kirsten Christensen
Uddannelseskoordinator Kirsten Christensen
UEFA C-træner uddannelse, Træneren er nøglen, IT-kurser og Fantastisk fodboldstart for piger 4634 0731



DBU Bredde

Annette Ravnborg Winkler Rasmussen
Projektleder Annette Ravnborg Winkler Westermann
DBU Bredde nationale pige/kvinde aktiviteter og indsatser 4634 0748 2168 6611


Klubrådgivere

Birgitte Krustrup
Klubrådgiver Birgitte Krustrup
Klubrådgiver i kommunerne: Halsnæs, Gribskov, Helsingør, Fredensborg, Hillerød, Hørsholm, Frederikssund, Allerød, Egedal, Furesø, Rudersdal, Lyngby-Tårbæk, Gladsaxe, Herlev og Ballerup. 2014 4579
Jan B. Larsen
Klubrådgiver Jan B. Larsen
Klubrådgiver i kommunerne: Køge, Faxe, Stevns, Vordingborg, Næstved, Slagelse, Sorø og Ringsted, ansvarlig for Kunstgræs 5164 4830
Julie Jensen
Klubrådgiver Julie Jensen
Klubrådgiver i kommunerne: Brøndby, Glostrup, Høje Tåstrup, Albertslund, Hvidovre, Vallensbæk, Ishøj, Roskilde, Lejre, Greve, Solrød, Rødovre, Odsherred, Kalundborg og Holbæk, ansvarlig for Players 1st 5196 4333


Kommunikation og Marketing

Peter Otto Vest Hansen
Kommunikationschef Peter Otto Vest Hansen
Presse og medier, Dommerkommunikation 4634 0735 21765370
Maria Markussen
Kommunikationskonsulent Maria Markussen
Sociale Medier, Marketing, Uddannelseskommunikation 4634 0738 2158 2919
Casper 1
Kommunikationsmedarbejder Casper Boe Jensen
Hjemmeside, Video, Turneringskommunikation, Nyhedsbrev 4634 0744 3120 6200
Cecilie Holm Otte 2021 Red
Kommunikationspraktikant Cecilie Holm Otte


Sekretariat

Kenneth Friis Nielsen
Sekretariatschef Kenneth Friis Nielsen
Disciplinærsager, Optagelse af nye klubber, Klubsamarbejder, Ejendomsdrift 4634 0746 5124 4790
Bettina Pauck Hansen
Sekretær Bettina Pauck Hansen
Karantæner, Dispensationer, Disciplinærsager, Spillercertifikater 4634 0737
Thomas Johnsen
Regnskabsmedarbejder Thomas Johnsen
Fakturering, Regnskab og Økonomi 4634 0740
DSC 2841 Favorit
Sekretariatselev Victor Rybak Frandsen
Sekretariatselev 4634 0743


Direktør

Kristoffer
Direktør Kristoffer Okholm-Naut