Nykøbing IF

Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
306809
19-08 2023
13:30 Svinninge Sportscenter
1
-
3
19. aug 2023
13:30
Svinninge IF
1
Nykøbing IF
3
306872
fr25-08 2023
18:30 Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
2
25. aug 2023
18:30
Kr. Helsinge IF
2
Nykøbing IF
2
306980
02-09 2023
15:00 Kongeengen
2
-
3
02. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Kalundborg GB
3
306986
09-09 2023
13:00 Vipperødhallen
2
-
3
09. sep 2023
13:00
Vipperød BK
2
Nykøbing IF
3
307002
16-09 2023
15:00 Kongeengen
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
0
Gislinge BK
3
307043
fr22-09 2023
17:45 Jernløse Hallen
4
-
2
22. sep 2023
17:45
Jernløse BK
4
Nykøbing IF
2
307044
30-09 2023
15:00 Kongeengen
1
-
1
30. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
1
Raklev GI
1
307245
07-10 2023
14:00 Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
1
07. okt 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Nykøbing IF
1
307249
14-10 2023
15:00 Kongeengen
3
-
1
14. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
3
Rørby-Værslev IF
1
307266
22-10 2023
15:30 Vig Idrætscenter
1
-
3
22. okt 2023
15:30
TFC Odsherred
1
Nykøbing IF
3
307271
28-10 2023
15:00 Kongeengen
2
-
3
28. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Svebølle BI 2016
3
307279
06-04 2024
15:30 Kongeengen
0
-
7
06. apr
15:30
Nykøbing IF
0
Svinninge IF
7
310365
13-04 2024
15:30 Kongeengen
3
-
1
13. apr
15:30
Nykøbing IF
3
Kr. Helsinge IF
1
335459
20-04 2024
12:00 Munkesø Stadion
20. apr
12:00
Kalundborg GB
Nykøbing IF
335462
27-04 2024
15:30 Kongeengen
27. apr
15:30
Nykøbing IF
Vipperød BK
335472
04-05 2024
15:00 Gislinge Stadion
04. maj
15:00
Gislinge BK
Nykøbing IF
335474
11-05 2024
15:30 Kongeengen
11. maj
15:30
Nykøbing IF
Jernløse BK
335481
18-05 2024
11:30 Røsnæshallen
18. maj
11:30
Raklev GI
Nykøbing IF
335486
25-05 2024
15:30 Kongeengen
25. maj
15:30
Nykøbing IF
Hvalsø IF
335494
01-06 2024
15:30 Rørby Stadion
01. jun
15:30
Rørby-Værslev IF
Nykøbing IF
335499
08-06 2024
15:30 Kongeengen
08. jun
15:30
Nykøbing IF
TFC Odsherred
335586
15-06 2024
16:00 Svebølle Stadion
15. jun
16:00
Svebølle BI 2016
Nykøbing IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind