LSF

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265484
19-08 2023
12:00 Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
1
-
1
19. aug 2023
12:00
Måløv BK
1
LSF
1
265494
26-08 2023
15:30 LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter
0
-
1
26. aug 2023
15:30
LSF
0
Allerød FK
1
265500
02-09 2023
12:00 Gundsølille SGIF LSF Gundsølillehallen
2
-
4
02. sep 2023
12:00
Gundsølille SGIF
2
LSF
4
274688
09-09 2023
15:30 LSF Lynge-Uggeløse IF Smørum Idrætscenter
1
-
5
09. sep 2023
15:30
LSF
1
Lynge-Uggeløse IF
5
274691
16-09 2023
12:00 Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
3
16. sep 2023
12:00
Jyllinge FC
2
LSF
3
274789
23-09 2023
13:00 LSF Frederikssund IK Smørum Idrætscenter
2
-
2
23. sep 2023
13:00
LSF
2
Frederikssund IK
2
283053
to28-09 2023
19:00 Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
2
-
4
28. sep 2023
19:00
Ølstykke FC
2
LSF
4
283059
07-10 2023
13:00 LSF Farum BK (2) Smørum Idrætscenter
UHT
07. okt 2023
13:00
LSF
Farum BK (2)
UHT
283071
14-10 2023
15:30 Slangerup & Omegn IF LSF Slangerup Stadion Kunst
4
-
3
14. okt 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
4
LSF
3
283078
21-10 2023
15:30 Dalby IF / HFK fodbold LSF Dalby Stadion
2
-
3
21. okt 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
2
LSF
3
283088
28-10 2023
13:00 LSF IF Skjold Birkerød (2) Smørum Idrætscenter
0
-
2
28. okt 2023
13:00
LSF
0
IF Skjold Birkerød (2)
2
283093
06-04 2024
13:00 LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
06. apr
13:00
LSF
Måløv BK
283100
13-04 2024
12:30 Allerød FK LSF Allerød Idrætspark
13. apr
12:30
Allerød FK
LSF
283105
20-04 2024
13:00 LSF Gundsølille SGIF Smørum Idrætscenter
20. apr
13:00
LSF
Gundsølille SGIF
283110
27-04 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF LSF Lynge Idrætsanlæg
27. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
LSF
295539
04-05 2024
13:00 LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
04. maj
13:00
LSF
Jyllinge FC
295686
11-05 2024
11:00 Frederikssund IK LSF Frederikssund Stadion
11. maj
11:00
Frederikssund IK
LSF
308665
18-05 2024
13:00 LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
18. maj
13:00
LSF
Ølstykke FC
311317
25-05 2024
15:30 Farum BK (2) LSF Stavnsholt
HHT
25. maj
15:30
Farum BK (2)
LSF
HHT
311350
01-06 2024
13:00 LSF Slangerup & Omegn IF Smørum Idrætscenter
01. jun
13:00
LSF
Slangerup & Omegn IF
327387
08-06 2024
13:00 LSF Dalby IF / HFK fodbold Smørum Idrætscenter
08. jun
13:00
LSF
Dalby IF / HFK fodbold
327411
to13-06 2024
19:00 IF Skjold Birkerød (2) LSF Birkerød Stadion
13. jun
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind