Fuglebjerg/Sandved-Tornemark

Serie 4B - Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438534
ma03-04 2023
18:00 Oversidder Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
03. apr 2023
18:00
Oversidder
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
438550
15-04 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sct. Jørgens IF (1) Grønbro Stadion
3
-
1
15. apr 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Sct. Jørgens IF (1)
1
438589
23-04 2023
14:00 Korsør IF 2018 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
0
23. apr 2023
14:00
Korsør IF 2018
1
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
438594
29-04 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ringsted IF Grønbro Stadion
1
-
2
29. apr 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Ringsted IF
2
438604
to04-05 2023
19:00 Lynge-Broby IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Frederiksberg Skole
HHT
04. maj 2023
19:00
Lynge-Broby IF
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
HHT
438608
13-05 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Høng GF Grønbro Stadion
0
-
9
13. maj 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Høng GF
9
438661
20-05 2023
15:00 Dianalund IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Dianalund Stadion
10
-
0
20. maj 2023
15:00
Dianalund IF
10
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
438812
27-05 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør B&I Grønbro Stadion
2
-
0
27. maj 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
Skælskør B&I
0
438817
03-06 2023
15:00 Gørlev IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Gørlevhallen Kunst
4
-
4
03. jun 2023
15:00
Gørlev IF
4
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
4
438540
on07-06 2023
19:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vetterslev-Høm GF Grønbro Stadion
3
-
3
07. jun 2023
19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Vetterslev-Høm GF
3
438829
10-06 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vemmelev Boldklub (1) Grønbro Stadion
3
-
5
10. jun 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Vemmelev Boldklub (1)
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind