Ålholm IF

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
173084
19-08 2023
12:00 Bagsværd Stadion
0
-
3
19. aug 2023
12:00
Bagsværd BK
0
Ålholm IF (1)
3
173090
26-08 2023
14:00
AB
Ålholmskolen
2
-
5
26. aug 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
AB
5
173097
02-09 2023
14:00 Ålholmskolen
1
-
2
02. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173104
09-09 2023
11:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
173109
16-09 2023
14:00 Ålholmskolen
2
-
1
16. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
Brødeskov IF
1
173150
23-09 2023
13:30 Stavnsholt
3
-
0
23. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Ålholm IF (1)
0
173156
30-09 2023
14:00 Ålholmskolen
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
3
IF Bytoften
3
173161
07-10 2023
16:00 Brede Idrætsplads
0
-
2
07. okt 2023
16:00
Brede IF
0
Ålholm IF (1)
2
173169
14-10 2023
14:00 Ålholmskolen
4
-
7
14. okt 2023
14:00
Ålholm IF (1)
4
Espergærde IF (1)
7
173178
fr20-10 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
20. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF (1)
HHT
173183
28-10 2023
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
173188
06-04 2024
12:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
1
06. apr
12:00
Ålholm IF (1)
3
Bagsværd BK
1
173195
13-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
3
13. apr
15:30
AB
0
Ålholm IF (1)
3
173201
20-04 2024
15:30 Virum Stadion
4
-
1
20. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
4
Ålholm IF (1)
1
184300
27-04 2024
14:00 Ålholmskolen
4
-
3
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
4
Lundtofte Boldklub
3
184304
05-05 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
1
-
2
05. maj
12:30
Brødeskov IF
1
Ålholm IF (1)
2
184898
11-05 2024
14:00 Ålholmskolen
1
-
1
11. maj
14:00
Ålholm IF (1)
1
Farum BK (1)
1
184907
fr17-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
1
-
0
17. maj
19:15
IF Bytoften
1
Ålholm IF (1)
0
184910
25-05 2024
14:00 Ålholmskolen
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
184977
01-06 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
265474
08-06 2024
14:00 Ålholmskolen
UHT
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
265480
15-06 2024
13:00 Birkerød Stadion
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind