Ølstykke FC

M+50 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
846366
on03-04 2024
20:30 Ølstykke Stadion
0
-
1
03. apr
20:30
Ølstykke FC (2)
0
Ølstykke FC (1)
1
846496
ma08-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
2
-
1
08. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846504
ma15-04 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
15. apr
19:00
ORI-Fodbold
1
Ølstykke FC (1)
2
846510
ma22-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
4
-
0
22. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
4
Lyngby Boldklub 1921
0
846731
on01-05 2024
20:15 Farum Park
1
-
1
01. maj
20:15
Farum BK
1
Ølstykke FC (1)
1
811093
ma06-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
06. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
1
FC Rudersdal
1
846926
ma13-05 2024
20:00 Skibby Stadion
2
-
0
13. maj
20:00
Skibby IK
2
Ølstykke FC (1)
0
846930
ti21-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
2
21. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
1
IF Skjold Birkerød
2
846938
ti28-05 2024
18:30 Kirke Hyllinge Stadion
2
-
8
28. maj
18:30
Kirke Hyllinge IF
2
Ølstykke FC (1)
8
846941
ma03-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
2
-
0
03. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Rørbæk FC
0
846953
ma10-06 2024
19:00 Dalby Stadion
1
-
2
10. jun
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
1
Ølstykke FC (1)
2
846955
ma17-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
0
-
1
17. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
0
Allerød Fodbold Klub (2)
1
846980
ma24-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
24. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
Ølstykke FC (1)
846981
on14-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
14. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (2)
846989
to22-08 2024
20:00 Allerød Idrætspark
22. aug
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (1)
846995
ma26-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
26. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
ORI-Fodbold
847004
ma02-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
02. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (1)
847009
ma09-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
09. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Farum BK
847019
ma16-09 2024
19:00 Rundforbi Stadion
16. sep
19:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC (1)
847023
ma23-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
23. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Skibby IK
847034
ti01-10 2024
19:00 Birkerød Stadion
01. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC (1)
847037
ma07-10 2024
19:00 Ølstykke Stadion
07. okt
19:00
Ølstykke FC (1)
Kirke Hyllinge IF
847049
ma14-10 2024
20:00 Åbjergskolens Stadion
14. okt
20:00
Rørbæk FC
Ølstykke FC (1)
847051
ma21-10 2024
20:30 Ølstykke Stadion
21. okt
20:30
Ølstykke FC (1)
Dalby IF / HFK fodbold
847063
ti29-10 2024
20:15 Allerød Idrætspark
29. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (1)
847065
ma04-11 2024
20:30 Ølstykke Stadion
04. nov
20:30
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind