Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
12:00
Espergærde IF
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:00
Gilleleje FK
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
Ålholm IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
Hornbæk IF
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
15:00
Lundtofte Boldklub (1)
2
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
15:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
15:00
Snekkersten IF
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Ålholm IF (2)
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
Hornbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lundtofte Boldklub (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Humlebæk BK
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
6
Snekkersten IF
0
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1