Hørsholm-Usserød IK

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123246
19-08 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
19. aug 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
123261
26-08 2023
13:30 Lyngby Stadion
0
-
7
26. aug 2023
13:30
Lyngby BK
0
Hørsholm-Usserød IK
7
123263
02-09 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
0
-
6
02. sep 2023
12:00
Gilleleje FK
0
Hørsholm-Usserød IK
6
123279
09-09 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
2
09. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF
2
123291
16-09 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
1
-
4
16. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hørsholm-Usserød IK
4
123293
23-09 2023
15:00
AB
Hørsholm Idrætspark
1
-
1
23. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
1
AB
1
123298
30-09 2023
13:00 Vedbæk Stadion
1
-
2
30. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
1
Hørsholm-Usserød IK
2
123305
07-10 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
4
-
3
07. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Virum-Sorgenfri
3
123435
14-10 2023
13:00 Fredensborg Stadion
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Hørsholm-Usserød IK
2
123437
21-10 2023
14:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
21. okt 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
ORI-Fodbold
UHT
123445
28-10 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
28. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Hornbæk IF
1
123455
06-04 2024
12:00 Gryden kunstgræs
0
-
0
06. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Hørsholm-Usserød IK
0
123457
13-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
UHT
13. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby BK
UHT
123464
20-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
20. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
123476
27-04 2024
13:00 Birkevang
27. apr
13:00
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
123478
04-05 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
123486
to09-05 2024
16:00
AB
Akademisk Boldklub
09. maj
16:00
AB
Hørsholm-Usserød IK
123652
18-05 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
123659
25-05 2024
13:00 Virum Stadion
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Hørsholm-Usserød IK
123663
01-06 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
123868
08-06 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
08. jun
13:00
ORI-Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
HHT
123870
15-06 2024
14:00 Pedella Park
15. jun
14:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind