Hørsholm-Usserød IK

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
134892
19-08 2023
15:30 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
19. aug 2023
15:30
Espergærde IF (2)
0
Hørsholm-Usserød IK
1
134893
fr25-08 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
25. aug 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Helsinge Fodbold
1
134902
02-09 2023
15:30 Snekkersten Idrætscenter
0
-
5
02. sep 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
0
Hørsholm-Usserød IK
5
134905
fr08-09 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
08. sep 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Humlebæk BK
1
134913
16-09 2023
13:30 Baunehøj Stadion
1
-
1
16. sep 2023
13:30
IS Skævinge
1
Hørsholm-Usserød IK
1
134917
fr22-09 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
22. sep 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Hundested IK
1
134928
fr29-09 2023
19:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
1
-
2
29. sep 2023
19:00
Ølsted IF
1
Hørsholm-Usserød IK
2
134929
fr06-10 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
11
-
1
06. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
11
Ålholm IF (2)
1
134935
fr13-10 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
5
-
2
13. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Annisse IF
2
159667
21-10 2023
14:15 Melby Stadion
2
-
3
21. okt 2023
14:15
Melby-Liseleje IF
2
Hørsholm-Usserød IK
3
160000
fr27-10 2023
18:30 Hørsholm Idrætspark
6
-
4
27. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
6
Nivå-Kokkedal FK
4
160015
fr05-04 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
UHT
05. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF (2)
UHT
168888
13-04 2024
11:00 Helsinge Stadion
1
-
1
13. apr
11:00
Helsinge Fodbold
1
Hørsholm-Usserød IK
1
168890
fr19-04 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
19. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF (1)
168900
27-04 2024
13:00 Humlebæk Stadion
27. apr
13:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
168907
fr03-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
03. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
IS Skævinge
168943
11-05 2024
15:00 Hundested Stadion
11. maj
15:00
Hundested IK
Hørsholm-Usserød IK
168946
fr17-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
17. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølsted IF
173040
26-05 2024
12:00 Ålholmskolen
26. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
173049
01-06 2024
14:00 Annisse Stadion
01. jun
14:00
Annisse IF
Hørsholm-Usserød IK
173051
fr07-06 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
07. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Melby-Liseleje IF
173057
15-06 2024
12:00 Karsemosegård
15. jun
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind