Lynge-Broby IF

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål C, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
796662
04-11 2023
09:10 Dianalund IF Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
09:10
Dianalund IF
0
Lynge-Broby IF
2
796665
04-11 2023
09:40 Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads IF (3) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
09:40
Lynge-Broby IF
4
Faxe Ladeplads IF (3)
1
796668
04-11 2023
10:10 Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads IF (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
10:10
Lynge-Broby IF
2
Faxe Ladeplads IF (1)
1
796670
04-11 2023
10:30 Næstved I.F. (1) Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
7
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
10:30
Næstved I.F. (1)
1
Lynge-Broby IF
7
796672
26-11 2023
09:10 Lynge-Broby IF Dianalund IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
6
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
09:10
Lynge-Broby IF
6
Dianalund IF
1
796675
26-11 2023
09:40 Faxe Ladeplads IF (3) Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
4
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
09:40
Faxe Ladeplads IF (3)
3
Lynge-Broby IF
4
796989
26-11 2023
10:10 Faxe Ladeplads IF (1) Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
4
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
10:10
Faxe Ladeplads IF (1)
0
Lynge-Broby IF
4
796994
26-11 2023
10:30 Lynge-Broby IF Næstved I.F. (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
10:30
Lynge-Broby IF
4
Næstved I.F. (1)
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind